Özel Göl Diyaliz Merkezi

Özel Göl Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Göl Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent
Telefon:0 (312) 395-9566
39.98383232.762847

Kurum Hakkında

Göl Diyaliz Merkezi, 2000'den beri Ostim Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Merkezimizde 19+1 cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius, Braun ve Kawasumi markalarından oluşmakta olup; hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır.

Merkezimiz hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 6 günü sabah 07.00'den akşam 21.00'e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

Göl Diyaliz Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir. Hasta haklarını ön planda tutan; hasta ve ailesine saygılı, güleryüzlü ve şefkatli hizmet anlayışı, gelişmiş teknolojik donanım ile birleştirilerek dünya standartlarında diyaliz hizmeti sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Göl Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Göl Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tamer Temel · 19 Haziran 2017

Çok deneyimli olduğunuz belli bir okadarda sorumsuz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Göl Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Göl Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Göl Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy mah. 13. Cadde No:56 Demetevler

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Ostim Mah. Bağdat Cad. 1153. Sokak No:52

Tepe Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

360. Cad (Eski 8.Cad) No:2 Demetevler

Servet Ünsal Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Demetevler 13.Cd. No:80

Yeni Vizyon Tıp Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Barış Mah. Suadiye Cad. No:148-A

Ortadoğu Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle