Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 446-6464
Web Sitesi:www.kudretgoz.comHata Bildir
39.90711732.864839

Kurum Hakkında

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Hasta bilgileri tüm muayene ve teşhis - tedavi odalarındaki bilgisayarlar sayesinde ana merkez bilgisayarlara yüklenmektedir. Bu merkezi ağ sayesinde hastalara bilgisayarda dosya açılır ve hastanın tüm belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş olur. Bir çok cihazın dijital olması verilerin dosyalara otomatik olarak geçişini sağlamaktadır.

Hastalar, otorefraktometre adlı cihaz ile göz ölçümleri alındıktan ve non-contact air-puf tonometre ile göz tansiyonuna bakıldıktan sonra muayeneye alınır. Göz muayenesi sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olduğu tespit edilen hastalar, hastanede mevcut olan konu ile ilgili üst branşlara yönlendiririr.

Ameliyathanede her türlü göz ameliyatının uygulanabileceği üç oda ile birlikte Excimer Lazer - Lasik uygulama odası olmak üzere toplam 4 operasyon odası bulunmaktadır. Tüm operasyon odaları 24 saat steril olarak muhafaza edilmektedir. Her dört odada tavandan gelen pentanlar ile oksijen, azot basınçlı hava, vakum ve elektrik sağlanmaktadır.

Odalarımızda merkezi medikal gaz sistemi, hemşire çağrı sistemi, hastanın maksimum rahatı için pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi için açılabilir yatak, koltuk, tv, mini bar, telefon, klima, duş ve wc`nin bulunduğu modern banyo olanaklarıyla konfor sunulmaktadır. Yatak katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli servis deskinde bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Umut Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
Çankaya Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Bülten Sokak No:44 Çankaya
Medipark Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
610 metre uzaklıkta
Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya
Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
610 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
640 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Dünyagöz Hastanesi Ankara
750 metre uzaklıkta
Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere