Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi

Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere
Telefon:4448590
Web Sitesi:www.madalyonklinik.comHata Bildir
39.90372532.859163

Kurum Hakkında

Madalyon Psikiyatri Merkezi, 2005 yılında Ankara Cinnah Caddesinde 4 kişilik bir uzman ekiple (Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, Prof. Dr. Cengiz Güleç, Prof. Dr. Ayşe Yalın, Dr. Mehmet Akif Sayılgan) 500 m2’lik bir merkez olarak kurulmuştur. Aynı yıl TC Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak Psikiyatri Merkezi olmuştur.

Psikiyatriye her kesimden insanın kolayca ulaşabilmesini hedefleyen Madalyon Psikiyatri Merkezi bu doğrultuda önce Emekli Sandığı daha sonra da Sosyal Sigortalar Kurumu ile anlaşma yapmıştır.

Hızla artan danışan sayısıyla beraber 2008 yılında önce Paris Caddesine, en son olarak da 2014 yılında Atatürk Bulvarında bulunan 4500 m2’lik yeni binasına taşınmıştır.

2013 yılında İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankaya Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Bülten Sokak No:44 Çankaya
Güven Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
430 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Ankara Umut Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
HRS Ankara Kadın Hastanesi
530 metre uzaklıkta
Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere
Kudret Göz Ankara Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere