Özel Akropol Hastanesi

Özel Akropol Hastanesi
Kurum Adı:Özel Akropol Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok. No:99 Altındağ
Telefon:0 (312) 207-9000
Web Sitesi:www.akropolhastanesi.com.trHata Bildir
39.96168532.881703

Kurum Hakkında

Özel Akropol Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Akropol Hastanesi olarak; 20 yılı aşkın bir süredir, sağlık sektöründe en yeni teknolojik gelişmeleri Modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda yüksek kaliteli hizmeti sunarak, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.

Konusunda bilgi ve beceri birikiminin, birinci elden topluma sunulmasının halkımızın sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltmekte önemli bir katkı sağlayacağına inanan grubumuz; uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personelimizle sizler özenle hizmet vermektedir.

Akropol Hastanesi olarak, geldiğimiz noktanın gururu, bizi daha iyi ve daha kaliteli çalışmalara yönelten ve bizi tercih eden hastalarımızın görüş ve önerileri bizi daha fazla çalışmaya yönelterek, hedeflerimizin çıtasını yükseltmiştir. Akropol hastanesinde sunulan sağlık hizmetinde gösterdiğimiz üstün başarıları daha üst noktalara taşımaya devam etmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Akropol Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hasan Erciyes
★★★★★
Ben emekliyim. 20 gün önce Aydınlıkevler Akropol Hastanesinde dizimdeki yırtık için fizik tedaviye başladım ve devam etmekteyim. Hastane ve ortam süper temiz, Hastane içinde en ufak rahatsız edici hastane kokusu yok. Karşılama elemanları ve sekreterler güler yüzlü, kibar ve nazikler. Özellikle doktorum Şimal Koç hanımefendi kızım o kadar işine bağlı, bilgili, tertipli ve işide uzman ki kendisini tebrik ediyor ve dizimdeki agrı ve topallamamı şimdilik kestiği için şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten hayat kalitem artmış durumda. Ayrıca böyle güzel ve temiz bir hastane olduğu için, hastane sahipleri ve yöneticilerini tebrik ediyorum.
ELa Öztaş Solak
★★★
Kadın hastalıkları ve doğum için tercih etmek istediğim bir hastaneydi lakin uzayan sokak ankarada bu bölüm halen aktif değilmiş.
Bilge Özgündoğdu Erdoğan
★★★★★
Ben ilk defa dahiliyeye gittim Uzm.Dr İlhan Dolaşık beye muayene oldum. Bilgili yakın ve nazik oluşu beni memnun etti. Raporumu aldım tetkiklerim yapıldı çok teşekkür ediyorum kendilerine.

Özel Akropol Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Özel Akropol Hastanesi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Aydınlık Tıp Merkezi
Özel Aydınlık Tıp Merkezi
701 metre uzaklıkta
Özel Aydınlık Tıp Merkezi kuruluşundan bu yana hasta memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan güler yüzlü çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi ve rehablitasyon hizmetleri firmamızın uzman fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları ve tıbbi personelince verilmektedir.
Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, modern cihazlarla donatılmış olarak ve çocuk sağlığı ve hastalıkları deneyimi ile Türkiye’nin bu alandaki en büyük ve en yetkin sağlık kurumlarından biridir.
Özel Görkem Diyaliz Merkezi
1200 metre kare kullanımın alanına sahip olan merkezimiz üç kattan oluşmakta nitelikli kadromuzla 39+1 cihaz kapasitesiyle hizmet sunmaktayız.
Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Yaklaşık 25 yıldır Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adıyla Ankara'da pediatri uzman doktorlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Bölgeye 45 yıldır sağlık hizmeti sunan Ankara'nın köklü hastanelerinden biri olan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi özellikle acil sağlık hizmetlerinde ön plana çıkıyor.
Özel VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
Medical Park’ın Ankara’daki ikinci şubesi olan VM Medical Park Ankara Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı ile değer katılmış sağlık
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Akropol Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉