Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Çetin Emeç Bulvarı 1065. Cadde No: 2/A Öveçler
Telefon:0 (312) 472-3334
Web Sitesi:www.ankaratupbebek.com.trHata Bildir
39.89470032.823403

Kurum Hakkında

1995 yılından beri nerdeyse 20 yıla yaklaşan bir süredir Üreme Tıbbı alanında hizmet veren ekibimiz, 10 yılı aşkın bir süredir 2002 yılında kurulan "Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde" çalışmalarını sürdürmektedir.

Güncel teknolojiyi ve insan unsurunu ön plana çıkaran merkezimiz, dünya standartlarında cihazları, sevecen ortamı ve daha önemlisi deneyimli kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Amacımız sizlerin birey olarak kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortamda, memnuniyetinizi ön planda tutarak, bilimsellikten ve tıbbi etik kurallarından ödün vermeden hizmet almanızı sağlamaktır.

Konusunda deneyimli Kadın Doğum, Üroloji, Anestezi ve Genetik Uzmanlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimizle birlikte tüm ekibimiz sizlere bu zor ve özveri isteyen tedavi sürecinde yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Siz bu mücadeleye karar verdiğinizde sonuna kadar sizin yanınızda olacağımızdan ve sizinle birlikte sorununuza çözüm arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara'nın merkezi yerleşim birimleri olan Kızılay, Ulus veya Şehirlerarası Terminal (AŞTİ)'den, Öveçler 2.Cadde dolmuşları ve belediye otobüsleri ile merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Tüp Bebek

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Cerrahi Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Cad. No:15
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Oğuzlar Mh. Barış Manço Cad. No:22 Balgat
Yüzüncü Yıl Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 Balgat
Koru Ankara Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Kızılırmak Mah. 1450 Sk. No:13 Çukurambar
Memorial Ankara Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No:4
Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14
Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat