Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Çukurambar Mah. 1425. Cad. No:26/B
Telefon:0 (312) 220-4020
Web Sitesi:www.novaarttupbebek.comHata Bildir
39.90086132.806638

Kurum Hakkında

NovaArt Tüp Bebek Merkezi olarak, yeni bir hayat sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. Kendinizi evinizin rahatlığında ve güvende hissedeceğiniz, size en uygun tedavinin uygulandığına emin olacağınız, bilimsel gerçeklerden sapmadan hedefe ulaşmaya çalışan bir klinik olmak ilk hedefimizdir. Tüp bebek tedavi süreci, hekim-hasta ilişkisinde en yoğun güven ve doğru bilgi paylaşımını gerektiren süreçtir. Tedavi için seçilen merkezin, bilgi, deneyim ve laboratuar kalitesi başarıya giden yolda en önemli belirleyicidir.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nin hizmet anlayışı, en son gelişmeler ışığında, sizin beklentilerinizi bilerek, modern ve sıcak bir ortamda tanı ve tedaviye yönelik uygulamaları gerçekleştirmektir.

Gebelik doğanın en büyük mucizesidir. Gerçekten bir mucizedir, çünkü bir yumurta ile spermin birleşerek embryo oluşturması ve rahime tutunması o kadar kompleks bir süreçtir ki, birçok faktörün mükemmel bir uyum içinde bu sürece eşlik etmesi gerekir. Gerek tüpler, yumurtalıklar ve rahim gibi organlarda, gerekse kimyasal ve endokrin sistemlerde en ufak bir eksiklik, fazlalık veya yokluk durumunda, ya gebelik hiç oluşmamakta yada düşükle sonuçlnmaktadır. Karşımıza bebek isteği ile bir çift geldiğnde, öncelikli işimiz üzgün, tedirgin ve bir o kadar da umut dolu olan bu anne ve baba adayını her yönüyle anlamak, değerlendirmek ve bulgu ve bilgilerimizi paylaşarak, en doğru şekilde yapılacakları ve gebelik şanslarını anlatmaktır. Yani NOVAART, öncelikle sizi dinler, anlar ve en doğru yolu çizer. Size özel tedavi planı hazırlanarak, en titiz şekilde uygulanır. Kliniğe girişinizden, bebeğinizi kucağınıza alana kadar tüm çalışanlarıyla bilgi ve becerilerini sizinle paylaşır.

EĞER; adet düzensizliği ve yumurtlama probleminiz varsa, polikistik over teşhisi konmuşsa, endometriozis ve yumurtalık kisti problemi ile uğraşıyorsanız, yaşınız ileri ve yumurtalık rezerviniz düşükse, sperm parametreleri bozuksa, genetik ve bağışıklık sistemi sorunları varsa, başarısız tüp bebek denemeleriniz olduysa, hepsi düşükle sonuçlanan gebelikleriniz varsa, güvenilir bir merkez ve hekime ulaşmak istiyorsanız NOVAART sizin için var.

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortadoğu Damla Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Çukurambar Mah. 1425.Cad. No:19 Çankaya
AFM Güncel Genel Cerrahi Merkezi
500 metre uzaklıkta
Çukurambar Mahallesi 1429.Cd No:33/A
Koru Ankara Hastanesi
570 metre uzaklıkta
Kızılırmak Mah. 1450 Sk. No:13 Çukurambar
Memorial Ankara Hastanesi
790 metre uzaklıkta
Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No:4
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
970 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mh. Barış Manço Cad. No:22 Balgat
Yüzüncü Yıl Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 Balgat
Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Balgat Mh. Ziyabey Cad. 1416. Sk. No:10-10A