Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Çukurambar Mah. 1425. Cad. No:26/B
Telefon:0 (312) 220-4020
Web Sitesi:www.novaarttupbebek.comHata Bildir
39.90086132.806638

Kurum Hakkında

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. NovaArt Tüp Bebek Merkezi olarak, yeni bir hayat sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. Kendinizi evinizin rahatlığında ve güvende hissedeceğiniz, size en uygun tedavinin uygulandığına emin olacağınız, bilimsel gerçeklerden sapmadan hedefe ulaşmaya çalışan bir klinik olmak ilk hedefimizdir. Tüp bebek tedavi süreci, hekim-hasta ilişkisinde en yoğun güven ve doğru bilgi paylaşımını gerektiren süreçtir. Tedavi için seçilen merkezin, bilgi, deneyim ve laboratuar kalitesi başarıya giden yolda en önemli belirleyicidir.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nin hizmet anlayışı, en son gelişmeler ışığında, sizin beklentilerinizi bilerek, modern ve sıcak bir ortamda tanı ve tedaviye yönelik uygulamaları gerçekleştirmektir.

Gebelik doğanın en büyük mucizesidir. Gerçekten bir mucizedir, çünkü bir yumurta ile spermin birleşerek embryo oluşturması ve rahime tutunması o kadar kompleks bir süreçtir ki, birçok faktörün mükemmel bir uyum içinde bu sürece eşlik etmesi gerekir. Gerek tüpler, yumurtalıklar ve rahim gibi organlarda, gerekse kimyasal ve endokrin sistemlerde en ufak bir eksiklik, fazlalık veya yokluk durumunda, ya gebelik hiç oluşmamakta yada düşükle sonuçlnmaktadır. Karşımıza bebek isteği ile bir çift geldiğnde, öncelikli işimiz üzgün, tedirgin ve bir o kadar da umut dolu olan bu anne ve baba adayını her yönüyle anlamak, değerlendirmek ve bulgu ve bilgilerimizi paylaşarak, en doğru şekilde yapılacakları ve gebelik şanslarını anlatmaktır. Yani NOVAART, öncelikle sizi dinler, anlar ve en doğru yolu çizer. Size özel tedavi planı hazırlanarak, en titiz şekilde uygulanır. Kliniğe girişinizden, bebeğinizi kucağınıza alana kadar tüm çalışanlarıyla bilgi ve becerilerini sizinle paylaşır.

EĞER; adet düzensizliği ve yumurtlama probleminiz varsa, polikistik over teşhisi konmuşsa, endometriozis ve yumurtalık kisti problemi ile uğraşıyorsanız, yaşınız ileri ve yumurtalık rezerviniz düşükse, sperm parametreleri bozuksa, genetik ve bağışıklık sistemi sorunları varsa, başarısız tüp bebek denemeleriniz olduysa, hepsi düşükle sonuçlanan gebelikleriniz varsa, güvenilir bir merkez ve hekime ulaşmak istiyorsanız NOVAART sizin için var.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi
Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi, Özel Sincan Damla Tıp Merkezi ve Özel Ortadoğu Hastanesi’nin güçlerini, deneyimlerini ve bilgilerini birleştirmesiyle oluşmuş Çukurambar bölgesinde hizmet veren yeni bir tıp merkezidir.
Özel AFM Güncel Genel Cerrahi Merkezi
Özel Ankara Fıtık Merkezi, ülkemizin fıtık tedavisine özel ilk ve tek sağlık kuruluşudur.
Özel Koru Ankara Hastanesi
Özel Koru Ankara Hastanesi
572 metre uzaklıkta
Koru Ankara Hastanesi, akademik kökenli hekim kadroları, ileri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları, hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu hizmet anlayışını ilke edinmiştir.
Özel Memorial Ankara Hastanesi
Özel Memorial Ankara Hastanesi
793 metre uzaklıkta
42 bin metrekarelik kapalı alan ile başkentin en büyük özel hastanesi olan Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da öne çıkıyor.
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2009 yılında, 40 standart ünit sayısı ile müstakil bir başhekimlik olarak faaliyete geçmiştir.
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi
Tecrübelerimizi yeni genç arkadaşlarla birleştirerek “A sınıfı” hastane olmanın da verdiği moralle Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi binamızı yeniledik, kadromuzu güçlendirdik, kurumsal kimliği oluşturabilmek içinde yoğun çaba sarf ediyo
Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Çankaya’da konumlanan merkezimiz Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Özellikleri: 1.350 metrekarelik hizmet alanı, embriyoloji laboratuvarı, 7 yatak kapasiteli hasta odaları, ameliyathaneler, uzman kadro.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉