Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4 06240 Çankaya
Telefon:0 (850) 303-9696
Web Sitesi:www.gurganclinic.comHata Bildir
39.91308832.769592

Kurum Hakkında

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Prof.Dr.Timur Gürgan'ın bilimsel yönetiminde Türkiye'nin en seçkin Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi.

Son yıllarda insan üremesi konusunda elde edilen önemli bilgiler ve hızla gelişen teknoloji, sağlıklı bir çocuğa sahip olabilme konusundaki umutlarınızı gerçeğe dönüştürebilmek için bizlere yardım etmektedir.

Yüksek teknolojinin ve en çağdaş tedavi yöntemlerinin kişiye özel olarak uygulanması sayesinde edindiği yüksek başarı oranları ile 2000 yılından beri hizmet veren merkezimiz, bebek sahibi olmak isteyen çiftleri bu özlemlerine kavuşturmaktadır.

Gürgam Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi kadın ve aile sağlığı merkez alarak hastalarına en güncel tanı ve tedavi hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Yoğun Bakım
  • Tüp Bebek

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Nefrogrup Diyaliz Merkezi
Özel Nefrogrup Diyaliz Merkezi
166 metre uzaklıkta
Özel Nefrogrup Diyaliz Merkezinde 50+1 cihaz kapasitesiyle hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hastanemiz 660 yataklı olup, çocuk hastalıkları ve cerrahi tüm br
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı ile Kalp Damar Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi 540 yatak kapasitesi ile kadın sağlığı konusunda alanında eğitim ve hizmette çıtasını devamlı yükselterek, iş mükemmelliği modelini örnek alarak alanında yenilikleri hızla geliştirmeye çalışıyor.
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve modern rehabilitasyon merkezi konumundadır.
Ankara Şehir Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi 588 yatak kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi kampüsünde hizmet vermektedir. Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.
Ankara Şehir Ortopedi Hastanesi
Kliniğimiz Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji kliniği ile Ankara Şehir
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉