Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312
Telefon:0 (312) 593-2929
39.87558432.834731

Kurum Hakkında

Akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen hastanemiz; birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Bu bloklardan bir tanesi yatan hasta servisleri, diğeri ise ağırlıklı olarak poliklinik hizmetleri olarak planlanmıştır. Toplam kapalı alanı, 13097 m2'dir. 100 yatak kapasiteli hastanemizde tüm odalar, hasta ve refakatçisinin ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek, teknolojik tabanlı sistemlerin konforunda kişiye özel olarak düzenlenmiştir. Deprem, yangın vb. doğal afetler ve beklenmeyen tüm felaketler karşısında ulusal ve uluslararası tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Son teknoloji ile donatılmış 5 adet ameliyat odamız bulunmaktadır. Ameliyathane içinde ultrason, skopi ve gelişmiş mikroskoplarımız bulunmaktadır. Yapılmakta olan ameliyat yetkililer tarafından seyredilebilmekte, hasta tetkikleri her ameliyat odasında bulunan plazma televizyonlardan görülebilmektedir. Ameliyat sonrası hasta bakımı yaş ve disiplinlere göre ayrılmış üç ayrı yoğun bakım ünitesinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü girişimsel radyoloji işleminin yapılabildiği anjiyo ünitesi de ameliyathane içinde bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi RandevuAnkara 29 Mayıs Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Veysi Kaçmaz · 3 Eylül 2018

merh. bu 182'ye ne hal olmuş. Ararsın meşgul, tele çıkar "3 dakka bekle" der ha bekle, ha bekle konuşuyorda konuşuyor. yani randevu almayı sanki savsaklıyorlar gibi

Muharrem Karafilik · 14 Haziran 2017

Diş Hekimliği servisinin iki meleği olan Sn.Işıl Yılmaz ile Zeynep Hilal hocalara hastalarına gösterdikleri yakın ve sıcak ilgiden dolayı sonsuz teşekkürler. Hastahanemiz de bana göre çok mükemmel yönetime de teşekkürler...

Gülay Bilgin Öztürk · 20 Eylül 2016

Annem Emine Süheyla Bilgin, Ankara Eğtim ve Araştırma Hastanesince 12.07.2016 tarihinde hastanenizin genel yoğun bakım servisine sevk edildi. 14.09.2016 tarihinde annemi kaybettik. Tedavi gördüğü bu süre içerisinde yakın ilgilerini esirgemeyen genel yoğun bakım servisinde görevli tüm doktor hemşire hastabakıcı ve stajyerlere sonsuz teşekkür eder şükranlarımızı iletiriz.

Mustafa Zahir Altok · 8 Nisan 2015

29 Mayıs Hastanesi doktor, hemşire ve çalışanlarından Allah razı olsun. Tertemiz bir hastahane ve harika bir ilgi. Allah devletimize zeval vermesin...

Ahmet Aktaş · 3 Mart 2015

Ben k.b.b de Sibel Boztaş hocaya amaliyat oldum Allah razı olsun çok mumnun kaldım başarılar

Ömer Demir · 6 Aralık 2014

ben bu hastaneden çok çok memmunum doktorları da çok iyiler. ameliyat oldum iki sefer Allah razı olsun

Ibrahim Sezgun · 20 Kasım 2014

Türk Diyanet Vakfında iken bir ameliyat geçirdik çok memnun kaldık umarım aynı disiplin devam ediyordur.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 57 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Nacı Çakır Mah. 761. Sok. No:2 Dikmen

Yeni Med Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Dikmen Caddesi No:395 Çankaya

Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Cad. No:15

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Cinnah Cd. 110/3 Çankaya

Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Abdullah Cevdet Sokak No:9

Metropol Hipertansiyon Kliniği

2.2 km. uzaklıkta

Nisan Sok. No:7 Dikmen

Ankara Tüp Bebek Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Çetin Emeç Bulvarı 1065. Cadde No: 2/A Öveçler