Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Abidinpaşa Mah. Münzeviler Cad. No: 59/A Mamak
Telefon:0 (312) 562-0006
Web Sitesi:silafiziktedavi.comHata Bildir
39.92529632.882796

Kurum Hakkında

Ankara’da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa zamanda hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve sonuç alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayfer Yılmaz
★★★★★
Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine yeni başladım. Açıkçası iş yerime yakın diye gittim. Ancak iyi ki başlamışım dediğim yerlerden birisi oldu. İlk önce danışmada güler yüzlü Yeliz Hanım beni karşılayıp ilgilendi. SGK ile anlaşmamız olduğu için, merkezden ücretsiz yararlanabileceğimi söyledi. Sonra doktor beye yönlendirdi. Doktor beyde işinin ehli bir insan. Bana gerekli tedaviyi önerdi. Fizik tedavi için ikinci kata çıktığımda pozitif enerjisiyle fizyoterapistim Emine Zaimoğlu ile tanıştım. Bana çok iyi geldi. İşini çok iyi bilen, enerjik, başarılı bir fizyoterapist. Sadece işini değil aynı zamanda insani yönünü de çok güzel ortaya koyuyor. Beni psikolojik olarak da çok rahatlattı. Çok destek oldu. Sürekli "yapabilirsin" diyerek motive etti. Gerçekten yapabildim. Kendimi çok iyi ve güvende hissediyorum. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlgin Tıp Merkezi
450 metre uzaklıkta
Mehmet Ali Altun Caddesi No:44/B Akdere
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi
870 metre uzaklıkta
Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No:1/4 Mamak
Dr. Salih Mert Tıp Merkezi
990 metre uzaklıkta
Peyami Sefa Mah. 368. Sokak No:11 Mamak
Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Kıbrıs Cad. Orhun Sok. No:3 Topraklık
Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Erzurum mh. Geçim Sk. No:8 Cebeci
75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.