Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya
Telefon:0 (312) 417-2111
Web Sitesi:www.fizitek.com.trHata Bildir
39.91261732.864690

Kurum Hakkında

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve modern fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uyguladığı güncel tedavi yaklaşımlarıyla sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktorları, alanında deneyimli fizyoterapistler, fizik tedavi yardımcı personelleri ve tecrübeli hemşirelerden oluşmaktadır.

Fizitek’ e gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimli fizyoterapistler aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir.

Fizitek fizik tedavi merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern elektroterapi cihazları, rehabilitasyon ve egzersiz salonları ile fizik tedavi alanında güncel tedavi yaklaşımlarını uygulamaya çalışmaktadır. Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle; alanında uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Fizitek, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manuel tedavi teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri; kliniğimizde deneyimli fizyoterapistler tarafından yapılmaktadır.

Fizitek hafta içi ve cumartesileri sabah 08:00’ dan akşam 19:00’ a kadar hizmetinizdedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi
Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaklaşık 18.000 m2 kapalı alanda kurulu 11 katlı hastane binası olarak 2016 yılı itibariyle sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Göz Merkezinin Ankaradaki ikinci şubesi olarak modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi
Liv Hospital Ankara, üstün uzman kadrosu ile 27 bin metrekare alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane ile sağlıkta üst düzey kişiselleştirilmiş yaklaşımı hedefliyor.
Özel Ankara Umut Hastanesi
Özel Ankara Umut Hastanesi
695 metre uzaklıkta
Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu Özel Ankara Umut Hastanesinde, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara
Ankara'nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi'nde yer alan 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ile dünyanın en büyük göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün tüm branşlarında deneyimli medikal kadrosu ile hizmet veriyor.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere; 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi ile 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.
Özel Çankaya Hastanesi
Özel Çankaya Hastanesi
883 metre uzaklıkta
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir. Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzey
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉