Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizitek FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya
Telefon:0 (312) 417-2111
39.91261732.864690

Kurum Hakkında

Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve modern fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uyguladığı güncel tedavi yaklaşımlarıyla sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktorları, alanında deneyimli fizyoterapistler, fizik tedavi yardımcı personelleri ve tecrübeli hemşirelerden oluşmaktadır.

Fizitek’ e gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimli fizyoterapistler aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir.

Fizitek fizik tedavi merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern elektroterapi cihazları, rehabilitasyon ve egzersiz salonları ile fizik tedavi alanında güncel tedavi yaklaşımlarını uygulamaya çalışmaktadır. Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle; alanında uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Fizitek, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manuel tedavi teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri; kliniğimizde deneyimli fizyoterapistler tarafından yapılmaktadır.

Fizitek hafta içi ve cumartesileri sabah 08:00’ dan akşam 19:00’ a kadar hizmetinizdedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

470 metre uzaklıkta

Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere

Akay Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Akay Cad. Büklüm Sok No:4 Kavaklıdere

Kudret Göz Ankara Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere

Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi

640 metre uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A

Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

670 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere

Liv Hospital Ankara Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No:8 Kavaklıdere

Ankara Umut Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere