Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran
Telefon:0 (312) 490-0330
Web Sitesi:www.medoran.comHata Bildir
39.85665332.854863

Kurum Hakkında

Yaklaşık 1500 metrekarelik kapalı alanda, en son teknolojik medikal cihaz ve kaliteli hizmet anlayışıyla ve alanının başarılı uzman doktor ve fizyoterapistleriyle 2013 yılında bir araya geldik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Nöroloji alanı ile ilgili tüm birimleri bünyesinde bulunduran merkezimiz, ayrıca Dermatoloji ve Kozmotoloji, Beslenme ve Diyet poliklinikleri ile de hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışla hizmet vermektedir. Kaliteli ve etkin hizmet sunmayı amaç edinen merkezimiz, hasta memnuniyetini düşünen fiziki alt yapısı ve 29 adet tedavi odaları, ileri teknoloji donanımı ve akademik kadrosuyla başta Ankara lıların ve şehir dışından gelen hastalarımızın öncelikli tercih ettiği bir sağlık merkezi olma özelliği taşımaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yasir Duyar
★★★★★
Kurum olarak temizlik, hizmet, ilgi alaka olarak tek kelime ile mükemmeldi gitmek isteyenler hiç düşünmeden gidebilirler evlerindeki rahatlıkla bulacaklarını samimiyetimle söylüyorum. İçten samimi davranışları çalışanları olarak İrem hanımın ilgi alakası şefkati çok iyidi tekrardan kuruma ve çalışanlarıma teşekkür ve şükranlarımı sunarım...

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Ankara Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Turan Güneş Bulvarı 630. Cadde No: 6 Oran
Mim Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Yıldızevler Mah. Şht. Mustafa Doğan Cad. No:57
Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Nacı Çakır Mah. 761. Sok. No:2 Dikmen
Çankaya Polikliniği
2.4 km. uzaklıkta
Turhan Güneş Blv. 1. Cd. No:2/14 Yıldız
Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312
Yeni Med Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Dikmen Caddesi No:395 Çankaya