Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon EAH
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Lodumlu Yolu Bilkent
Telefon:0 (312) 291-1000
39.89303732.755444

Kurum Hakkında

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi; kutsal vatan topraklarımızın savunulması ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için, görev başında sakatlanan veya uzvunu kaybeden Gazilerin; fiziksel, psikolojik ve sosyal rehabilitasyonlarının çağdaş koşullarda yapılabilmesi, engelli duruma düşenlerin yaşam boyu devamlı bakımlarının sağlanabilmesi ile tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Bu hastane; kadirşinas milletimizin, kahraman evlatlarına bir hediyesidir.

Temeli 09 Aralık 1996 tarihinde atılmış, 21 Nisan 2000 tarihinde de 9’uncu Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel ve Devlet erkânının katılımıyla hizmete açılmıştır. 2016 yılına kadar TSK bünyesinde çalışmalarına devam eden hastanemiz, 31.07.2016 tarihli KHK ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir.

Gazilerin; doğayla baş başa kalarak tedavilerini desteklemek, terapilerine ve rehabilitasyon sürecine katkı sağlamak için 19 Eylül 2004 tarihinde Gazi Uyum Evi inşa edilmiş ve hizmete girmiştir.

Gazilerimizin sosyal hayata bağlanmaları, fiziki gelişimlerine katkı sağlanması ve meslek edinmelerine yardımcı olunması amacıyla, çeşitli branşlardaki spor takımlarından oluşan Engelliler Spor Kulübü kurulmuş; ampute futbol, okçuluk, atıcılık sahaları ile tesis binasından oluşan 19 Eylül Spor Tesisleri, Gazi sporcularımızın hizmetine sunulmuştur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi RandevuGaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kirpi Pagk · 3 Temmuz 2017

Ankara da yaşamaktayım böyle bir hastanenin varlığını biliyordum ama halka açılmış olduğunu öğrendiğimde randevu alarak gittim ve inanamadım; düzen, saygılı güleryüzlü karşılanma, temizlik, ilgi, işleyiş disiplini, Doktor güveni ile insana inanılmaz huzur veriyor. Dr um Sn. Prof.Mehmet Ali Taşkaynatan'a da saygılar sunuyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Üniversiteler Mah. Bilkent Cad. No:1

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Bilkent Yolu No:3

Nefrogrup Diyaliz Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Mah. 2127 sok. no:22/A

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4 06240 Çankaya

Arte Cerrahi Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

1920. Cadde No:61 06810 Çayyolu

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği

4.2 km. uzaklıkta

Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy

Medicana International Ankara Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Söğütözü Caddesi 2165 Sokak No:6