Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon EAH

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon EAH
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Lodumlu Yolu Bilkent
Telefon:0 (312) 291-1000
Web Sitesi:gazilerftr.saglik.gov.trHata Bildir
39.89303732.755444

Kurum Hakkında

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi; kutsal vatan topraklarımızın savunulması ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için, görev başında sakatlanan veya uzvunu kaybeden Gazilerin; fiziksel, psikolojik ve sosyal rehabilitasyonlarının çağdaş koşullarda yapılabilmesi, engelli duruma düşenlerin yaşam boyu devamlı bakımlarının sağlanabilmesi ile tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Bu hastane; kadirşinas milletimizin, kahraman evlatlarına bir hediyesidir.

Temeli 09 Aralık 1996 tarihinde atılmış, 21 Nisan 2000 tarihinde de 9’uncu Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel ve Devlet erkânının katılımıyla hizmete açılmıştır. 2016 yılına kadar TSK bünyesinde çalışmalarına devam eden hastanemiz, 31.07.2016 tarihli KHK ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir.

Gazilerin; doğayla baş başa kalarak tedavilerini desteklemek, terapilerine ve rehabilitasyon sürecine katkı sağlamak için 19 Eylül 2004 tarihinde Gazi Uyum Evi inşa edilmiş ve hizmete girmiştir.

Gazilerimizin sosyal hayata bağlanmaları, fiziki gelişimlerine katkı sağlanması ve meslek edinmelerine yardımcı olunması amacıyla, çeşitli branşlardaki spor takımlarından oluşan Engelliler Spor Kulübü kurulmuş; ampute futbol, okçuluk, atıcılık sahaları ile tesis binasından oluşan 19 Eylül Spor Tesisleri, Gazi sporcularımızın hizmetine sunulmuştur.

Hastanemiz bünyesinde, 16 poliklinik, 210 yatak, son teknolojiyle donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, İş uğraşı, mesleki ve sportif rehabilitasyon bölümleri, kapalı / açık spor alanları ve rekreasyon alanlar, 50 yataklı bakımevi, 50 yataklı hasta misafirhanesi, gazi uyum evi ve 19 eylül spor tesisleri yer almaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kirpi Pagk
★★★★★
Ankara da yaşamaktayım böyle bir hastanenin varlığını biliyordum ama halka açılmış olduğunu öğrendiğimde randevu alarak gittim ve inanamadım; düzen, saygılı güleryüzlü karşılanma, temizlik, ilgi, işleyiş disiplini, Doktor güveni ile insana inanılmaz huzur veriyor. Dr um Sn. Prof.Mehmet Ali Taşkaynatan'a da saygılar sunuyorum.

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Şehir Ortopedi Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
680 metre uzaklıkta
Üniversiteler, 1604. Cd. No:9
Ankara Şehir Hastanesi
750 metre uzaklıkta
Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Üniversiteler Mah. Bilkent Cad. No:1
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
970 metre uzaklıkta
Üniversiteler, 1604. Cad. No:9
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Üniversiteler, Bilkent Blv. No:1
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Üniversiteler, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Girişi