Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Üniversiteler, 1604. Cad. No:9
Telefon:0 (312) 552-6000
Web Sitesi:ankarasehir.saglik.gov.trHata Bildir
39.90163332.757519

Kurum Hakkında

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (312) 552-6000 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Birimlerimiz
 • Acil Servis
 • Aile Planlaması
 • Cinsel Sağlık
 • Normal Gebelik Servisi ve Polikliniği
 • Etkinlikler
 • Gebe Okulu
 • Gençlik Merkezi
 • İnfertilite
 • IVF (Tüp Bebek)
 • Jinekoloji (Kadın Hastalıkları)
 • Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi
 • Kronik Pelvik Ağrı ve Endometriyozis Polikliniği
 • Menopoz
 • Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelikler)
 • Polikistik Over Sendromu
 • Suda Doğum
 • Tekrarlayan Gebelik Kaybı
 • Yeni Doğan Servisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Ankara Şehir Hastanesi
★★★☆☆· Şehir Hastanesi · Çankaya / Ankara
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Çankaya / Ankara
Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve modern rehabilitasyon merkezi konumundadır.
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
★☆☆☆☆· Çocuk Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hastanemiz 660 yataklı olup, çocuk hastalıkları ve cerrahi tüm branşlar mevcuttur.
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
★★★☆☆· Onkoloji Merkezi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi 588 yatak kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi kampüsünde hizmet vermektedir. Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
★★★★☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı ile Kalp Damar Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi
Kemik Hastalıkları Hastanesi · Çankaya / Ankara
Kliniğimiz Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji kliniği ile Ankara Şehir Hastanesi’nde birleşmesi sonucu kurulmuştur.

Yorum ve Şikayetler

Sevim Kaya
★★★
Kızım da dr Hüseyin Yeşilyurta gidecek, bu konuda bana yardımcı olacak varmı? Miyomu olupta tedavi olan varmı lütfen tşkediyorum.
Hatice Maraş
★★★★★
Başta sayın hocam Hüseyin Yeşilyurt olmak üzere tüm ameliyathane ekibine tüm personele ve Şehri Özdemir hemşireye teşekkürlerimi sunuyorum. Hocam ellerin dert görmesin.

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.9 / 5

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
233 metre uzaklıkta
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hasta...
Ankara Şehir Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi
245 metre uzaklıkta
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir....
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı il...
Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi
Kliniğimiz Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma ...
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi 588 yatak kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi kampüsünde hizmet vermektedir. Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda...
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve m...
Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2000 yılında hizmete giren Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2016 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesinde tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunmaya d...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉