Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Üniversiteler Mah. Bilkent Cad. No:1
Telefon:0 (312) 552-6000
Web Sitesi:ankarasehir.saglik.gov.trHata Bildir
39.89933132.760995

Kurum Hakkında

Ankara Şehir Hastanesi bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 7 Mart 2020 tarihinde hizmete açılmış olup, 9 Mart 2020 pazartesi gününden itibaren poliklinik hizmeti de vermeye başlayacaktır. Özellikli poliklinikler ve tedavi servisleri ile ülkemizin en büyük Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olan hastanemizde modern ve ileri teknolojili tedavi imkanları mevcuttur.

Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve modern rehabilitasyon merkezi konumundadır. Dünyada sayılı merkezlerde yer alan yüksek rehabilitasyon teknolojisi ile insan fonksiyonlarının ve özellikle hareket sistemi fizyolojisinin objektif değerlendirilmesi, gelişimin ve iyileşmenin doğru takibi hastanemizin ayrıcalıklarındandır.

Bu haliyle hastanemiz; sadece tıp camiası için değil, insan fonksiyonları ile ilgilenen tüm mühendislik bilimleri açısından da inovatif bir laboratuvardır. Rehabilitasyon teknolojileri açısından önemli bir araştırma - geliştirme merkezi olması hedeflerimiz arasındadır. Hastanemiz; hasta merkezli bir ekip çalışmasının organizasyonu ile tanı ve tedavi hedeflerine yönelik laboratuvarlara ayrılmıştır. “Önce insan” prensibi ile çıktığımız hizmet ve bilim yolunda tüm ekibimiz tek bir hedef için özveriyle çalışmaktadır; Rehabilitasyon alanında dünyanın sayılı mükemmeliyet merkezleri arasına girmek..

Rehabilitasyonun tüm ilgi alanlarında hizmet veren hastanemiz, dahil olduğu Ankara Şehir Hastanesi’nin diğer klinik ve hastaneleri ile bir arada olma ayrıcalığı ile hastalarımızın tedavilerinin kesintisiz olarak sürdürülebilmesine olanak sağlamaktadır. Ulusal ve uluslararası rehabilitasyon profesyonelleri açısından önemli bir eğitim merkezi olduğunu eğitici kadrosu ve imkanları ile ilk günden itibaren kanıtlamış olan hastanemiz, yabancı hastalar açısından da alanında oldukça cazip bir merkezdir.

Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Ankara Şehir Hastanesi
★★★☆☆· Şehir Hastanesi · Çankaya / Ankara
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
★☆☆☆☆· Çocuk Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hastanemiz 660 yataklı olup, çocuk hastalıkları ve cerrahi tüm branşlar mevcuttur.
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
★★★★☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi 540 yatak kapasitesi ile kadın sağlığı konusunda alanında eğitim ve hizmette çıtasını devamlı yükselterek, iş mükemmelliği modelini örnek alarak alanında yenilikleri hızla geliştirmeye çalışıyor.
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
Onkoloji Merkezi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi 588 yatak kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi kampüsünde hizmet vermektedir. Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı ile Kalp Damar Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Ortopedi Hastanesi
Kemik Hastalıkları Hastanesi · Çankaya / Ankara
Kliniğimiz Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji kliniği ile Ankara Şehir Hastanesi’nde birleşmesi sonucu kurulmuştur.

Yorum ve Şikayetler

Axios Axios
Türkiye'nin en kötü hastanelerinden birisi. Hatta hastane bile sayılmaz. Odalar, tuvaletler leş gibi. Pislik yuvası.
Zeynep Torun
Kendileri hastalara 8 saatte ancak 1 saat hizmet veriyor, sonra hastaların burayı otel gibi kullandığını söylüyorlar. Öğleden sonra 2 den sonra hastanede ne doktor ne fizyoterapist kimse kalmıyor ki.
Serhat Celik
Bu hastanede 3 ay tedavi aldım otelden farklı deyil fizik tedavi %5 hiç kimseye tavsiye etmem gidenler tecrübe eder zaten.

Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Üniversiteler, 1604. Cd. No:9
Ankara Şehir Hastanesi
240 metre uzaklıkta
Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Üniversiteler, 1604. Cad. No:9
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
450 metre uzaklıkta
Üniversiteler, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Girişi
Ankara Şehir Ortopedi Hastanesi
480 metre uzaklıkta
Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Üniversiteler, Bilkent Blv. No:1