Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent
Telefon:0 (312) 552-6000
Web Sitesi:ankarasehir.saglik.gov.trHata Bildir
39.8988432.755389

Kurum Hakkında

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kliniğimiz Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin, 1980’lerin sonunda açılan Trafik hastanesinin Ortopedi ve Travmatoloji ekibinin 2004 yılında bu hastaneye taşınması ve burada hem akademik hem de hasta tedavisi anlamında güçlenerek devam etmesi ile oluşan köklü ve tecrübeli kliniğin, 1950’lerden itibaren Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji kliniği ile Ankara Şehir Hastanesi’nde birleşmesi sonucu kurulmuştur.

Kliniğimizde 9 profesör, 10 doçent, 2 eğitim görevlisi, 4 başasistan, 16 uzman doktor, 1 el cerrahisi uzmanı, 39 uzmanlık eğitimi öğrencisi asistan, 58 servis hemşiresi, 30 ameliyathane hemşiresi, 9 ortopedi teknisyeni, 3 fizyoterapist görev yapmaktadır. Kliniğimiz yataklı servisimiz 2 kat, 6 adet servis kanadı ve 132 yataktan oluşmaktadır. Yatakların yarısı tek kişilik ve diğerleri ise çift kişilik odalarda bulunmaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği hastanemiz giriş katında bulunmaktadır. Burada hafta içi hergün hem numaratör sıralı hem de MHRS randevulu poliklinik hizmetleri sunulmaktadır. Haftanın belli günlerinde el cerrahisi, çocuk ortopedisi, ortopedik onkoloji, ayak ve ayak bileği hastalıkları ve omurga hastalıkları poliklinikleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanemiz acil servisinde 7 gün 24 saat Ortopedik travma ekibi görev yapmaktadır.

Hastanemizde kliniğimiz kullanımında 12 ameliyathane odası mevcuttur. Ameliyathanelerimiz modern ekipman ve tıbbi cihazlar ile donatılmış ve enfeksiyondan korunma anlamında en üst düzey güvenlik önlemleri ve yapıya sahiptir. Hastalarımızın ameliyat öncesi, sonrası ve takiplerde gerekli egzersiz ve rehabilitasyon protokolleri ortopedik rehabilitasyon ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Kliniğimizin hedefi hastalarımıza kanıta dayalı tıp eşliğinde en iyi ve yeni tanı ve tedavileri sunmak, ülkemiz tıbbına katkıda bulunacak bilimsel çalışma ve projeler yapmak ve geleceğimizi güvenle emanet edeceğimiz ortopedi ve travmatoloji uzmanları yetiştirmektir.

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Ankara Şehir Hastanesi
★★★☆☆· Şehir Hastanesi · Çankaya / Ankara
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir.
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Çankaya / Ankara
Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve modern rehabilitasyon merkezi konumundadır.
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
★☆☆☆☆· Çocuk Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hastanemiz 660 yataklı olup, çocuk hastalıkları ve cerrahi tüm branşlar mevcuttur.
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
★★★★☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi 540 yatak kapasitesi ile kadın sağlığı konusunda alanında eğitim ve hizmette çıtasını devamlı yükselterek, iş mükemmelliği modelini örnek alarak alanında yenilikleri hızla geliştirmeye çalışıyor.
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
★★★☆☆· Onkoloji Merkezi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi 588 yatak kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi kampüsünde hizmet vermektedir. Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
★★★★☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı ile Kalp Damar Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
0.0 / 5

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Şehir Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi
247 metre uzaklıkta
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir....
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi
Ankara Şehir Onkoloji Hastanesi 588 yatak kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi kampüsünde hizmet vermektedir. Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda...
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi
Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi 540 yatak kapasitesi ile kadın sağlığı konusunda alanında eğitim ve hizmette çıtasını devamlı yükselterek, iş mükemmelliği modelini örn...
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve m...
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı il...
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hasta...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉