Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Pınar FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Bursa Cd. No:20 Keçiören
Telefon:0 (312) 339-2828
39.99223232.878584

Kurum Hakkında

Özel Pınar Fizik Tedavi Merkezi Ülkemizde Sağlık Bakanlığı bünyesinde tıbbı rehabilitasyon alanında 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 4 doktor 2 fizyoterapist ve 3 hemşire, ortez-protez teknikeri ve yardımcı personelleri ile saatte 48 hastaya hizmet vermektedir. Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yahya Berat Alpay · 29 Ağustos 2019

Telefon cevap vermiyor. sonra meşgule düşüyor. neden acaba

Hanifi Özdemir · 5 Temmuz 2018

Öncelikle fizik gören hastaalardan bir tanesiyim ilk önce doktorların hastalara yaklaşımları çok önemlidir fakat *** hanım görüşmek istememe ragmen benimle görüşmedi hoca oldugu içinmi acaba saat 15 te çıkıyor 2 dakika sonra çıksa çokmu zahmetli bir işti bir hastaya 2 dakika ayırmak

Ilhami Durum · 13 Kasım 2017

Böyle şaçma bir iletişim şekli görülmedi vede duyulmadı numarayı çeviriyorsun tele sekreter mesaj bırakın ücreti sizden tahsil edilecek

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nefrotek Diyaliz Merkezi

150 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4

Fatih Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Fatih Cd. 150/A

Keçiören Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Anavatan Caddesi No. 20

Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2

Dünyagöz Hastanesi Keçiören

1.5 km. uzaklıkta

Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7