Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Bursa Cd. No:20 Keçiören
Telefon:0 (312) 339-2828
Web Sitesi:www.beyazpinarsaglik.comHata Bildir
39.99223232.878584

Kurum Hakkında

Özel Pınar Fizik Tedavi Merkezi Ülkemizde Sağlık Bakanlığı bünyesinde tıbbı rehabilitasyon alanında 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 4 doktor 2 fizyoterapist ve 3 hemşire, ortez-protez teknikeri ve yardımcı personelleri ile saatte 48 hastaya hizmet vermektedir. Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yesim Cetin
★★★★★
Pınar fizik tedavide 1 ay tedavi aldım bankodaki Zehra hanımın ve diğer personel arkadaşların ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ederim. Pınar fizik tedavi sayesinde iyileştim hepsine çok teşekkür ederim.
Yahya Berat Alpay
★★★
Telefon cevap vermiyor. Sonra meşgule düşüyor. Neden acaba?
Hanifi Özdemir
★★
Öncelikle fizik gören hastaalardan bir tanesiyim ilk önce doktorların hastalara yaklaşımları çok önemlidir fakat *** hanım görüşmek istememe ragmen benimle görüşmedi hoca oldugu içinmi acaba saat 15 te çıkıyor 2 dakika sonra çıksa çokmu zahmetli bir işti bir hastaya 2 dakika ayırmak.
Ilhami Durum
★★
Böyle şaçma bir iletişim şekli görülmedi vede duyulmadı numarayı çeviriyorsun tele sekreter mesaj bırakın ücreti sizden tahsil edilecek

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nefrotek Diyaliz Merkezi
150 metre uzaklıkta
Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4
Fatih Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Yakacık Mah. Fatih Cad. No:150/A
Keçiören Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Anavatan Caddesi No. 20
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2
Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Güçlükaya Mah. Kızlar Pınarı Cad. Ezine Sok. No:1 Keçiören
Dünyagöz Hastanesi Keçiören
1.5 km. uzaklıkta
Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7