Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Necatibey Cad. No:62/A Kızılay
Telefon:0 (312) 230-8673
39.92304032.848571

Kurum Hakkında

Rehabilitasyon programı, hastanın uzman doktor tarafından belirlenen tanısına uygun olarak kişiye özel olarak planlanmalı ve fonksiyonelliği artırma amaçlanmalıdır. Merkezimizde konusunda uzman fizyoterapistler tarafından (spor fizyoterapisti, el terapisti) manuel tedavi teknikleri ve en modern fizik tedavi ajanları kullanılarak yurtiçi, yurtdışı yayınlar kurslar ve kongreler yakından takip edilerek daha aktif, daha bağımsız, daha ağrısız bir yaşam amaçlanmaktadır.

Aktif Yaşam fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa sürede yeterli fonksiyonel kapasiteye ulaşmanızı amaçlar.

Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda uzman fizyoterapistleri (spor fizyoterapisti, el fizyoterapisti), halkla ilişkiler danışmanı ve tıbbi sekreterden oluşmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Metin Öztürk · 21 Nisan 2015

Aktif yaşam fizik tedavi merkezinde "Antalgic Trak" cihazı ile bel fıtığı tedavisi yaptıran hastalardan iyi sonuç alan sağlığına kavuşan ve tavsiyede bulunmak isteyenlerden bilgi veren olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

Nilgün Özvatan · 6 Ekim 2014

Tedavide çok başarılı. Çok tecrübeli bir ekip. Erhan bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 45 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bilgin Diyaliz Merkezi

80 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak 2 Sok. No:30/4 Demirtepe

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

460 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay

Özkaya Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay - Güvenpark Dolmuş Durakları Karşı

Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

660 metre uzaklıkta

Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye

Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

770 metre uzaklıkta

Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7

İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

790 metre uzaklıkta

İnkılap Sokak No:27 Kızılay