Özel Mia Tıp Merkezi

Özel Mia Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mia Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Kızılcașar Mah. 4528 Sok. No:5 İncek Gölbaşı
Telefon:0 (312) 557-2300
Web Sitesi:miayasammerkezi.comHata Bildir
39.81040332.718212

Kurum Hakkında

M. İhsan Arslan Vakfı kurulduğu yıldan bu yana sosyal, kültürel, eğitim ve sağlık alanlarında ülkemizde ve yurtdışında pek çok hayır faaliyetini hayata geçirmiş, yardımlaşmaya ve dayanışmaya büyük önem vermiştir. 1995 yılından itibaren bir sivil toplum örgütü olarak gerçekleştirdiği çalışmalara her yıl bir yenisini eklemiş, tecrübelerini ve hizmetlerini büyütme niyeti ve gayreti içerisinde olmuştur.

Bu amaçla MİA Yaşam Merkezi fikri ortaya çıkmış, 2016 yılında bu merkezin inşasına başlanmıştır. Bu merkez alandaki ihtiyacı karşılamanın bir adım ötesinde hem mimari yapısı hem de teknolojik altyapısıyla ülkemizde ilk kez uygulanan bir yaşam biçimi anlayışını ortaya koymuştur.

Ekolojik yapısı itibariyle dingin ve huzurlu bir atmosfere sahip olan İncek’te kurulan merkezimiz yaşamının belirli bir dönemini konforlu bir biçimde geçirmek ve tedavi olmak isteyen misafirlerimiz için en iyi çevresel koşullara sahiptir. Merkezimiz 38 bin m2’lik bir alan içerisinde yer almaktadır. Toplamda 25 bin m2’lik kapalı alanıyla da fiziksel tüm imkanlara sahiptir.

MİA Yaşam Merkezi beş ana merkezi bir araya getiren bir kampus niteliğindedir. Bu birimlerimiz:

1. Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

2. Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi (MİA Tıp Merkezi)

3. Özel Engelli Bakım Merkezi

4. Halise Arslan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

5. Halise Arslan Özel Eğitim Okulları

Bu beş merkezimiz misafirlere hem gereksinimi olan hizmeti verirken hem de konforlu ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Multidisipliner bir yaklaşımla Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ile Özel Engelli Bakım Merkezinde daimi kalan misafirler 7/24 MİA Tıp Merkezi’nde cerrahi dışı tüm tıbbi tedavilerini olabilmekte aynı zamanda bünyesinde yer alan ileri teknoloji imkanlara sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kısmında en iyi uzmanlarla ihtiyaçlarına uygun tedaviyi görmektedirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Acil

Özel Mia Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mia Tıp Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mia Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mia Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Mia Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mia Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Kızılcaşar Mah. 2744 Sok. No:1 İncek Gölbaşı
Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Kızılcaşar Mah. 23 Nisan Cad. 2705 Sk. No:20 İncek
Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Ahlatlıbel Mah. 1746. Sok.
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Hastanesi
6.5 km. uzaklıkta
Üniversiteler, Hacettepe Beytepe Kampüsü No:35
Güven Çayyolu Tıp Merkezi
6.8 km. uzaklıkta
Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu
Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
7.2 km. uzaklıkta
2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Fizyocare Tıp Merkezi
7.5 km. uzaklıkta
Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu