Özel Mia Tıp Merkezi

Özel Mia Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mia Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Kızılcașar Mah. 4528 Sok. No:5 İncek Gölbaşı
Telefon:0 (312) 557-2300
Web Sitesi:miayasammerkezi.comHata Bildir
39.81040332.718212

Kurum Hakkında

Özel Mia Tıp Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. M. İhsan Arslan Vakfı kurulduğu yıldan bu yana sosyal, kültürel, eğitim ve sağlık alanlarında ülkemizde ve yurtdışında pek çok hayır faaliyetini hayata geçirmiş, yardımlaşmaya ve dayanışmaya büyük önem vermiştir. 1995 yılından itibaren bir sivil toplum örgütü olarak gerçekleştirdiği çalışmalara her yıl bir yenisini eklemiş, tecrübelerini ve hizmetlerini büyütme niyeti ve gayreti içerisinde olmuştur.

Bu amaçla MİA Yaşam Merkezi fikri ortaya çıkmış, 2016 yılında bu merkezin inşasına başlanmıştır. Bu merkez alandaki ihtiyacı karşılamanın bir adım ötesinde hem mimari yapısı hem de teknolojik altyapısıyla ülkemizde ilk kez uygulanan bir yaşam biçimi anlayışını ortaya koymuştur.

Ekolojik yapısı itibariyle dingin ve huzurlu bir atmosfere sahip olan İncek’te kurulan merkezimiz yaşamının belirli bir dönemini konforlu bir biçimde geçirmek ve tedavi olmak isteyen misafirlerimiz için en iyi çevresel koşullara sahiptir. Merkezimiz 38 bin m2’lik bir alan içerisinde yer almaktadır. Toplamda 25 bin m2’lik kapalı alanıyla da fiziksel tüm imkanlara sahiptir.

MİA Yaşam Merkezi beş ana merkezi bir araya getiren bir kampus niteliğindedir. Bu birimlerimiz:

1. Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

2. Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi (MİA Tıp Merkezi)

3. Özel Engelli Bakım Merkezi

4. Halise Arslan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

5. Halise Arslan Özel Eğitim Okulları

Bu beş merkezimiz misafirlere hem gereksinimi olan hizmeti verirken hem de konforlu ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Multidisipliner bir yaklaşımla Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ile Özel Engelli Bakım Merkezinde daimi kalan misafirler 7/24 MİA Tıp Merkezi’nde cerrahi dışı tüm tıbbi tedavilerini olabilmekte aynı zamanda bünyesinde yer alan ileri teknoloji imkanlara sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kısmında en iyi uzmanlarla ihtiyaçlarına uygun tedaviyi görmektedirler.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mia Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mia Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mia Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Mia Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
Hastanemiz 7000 metrekare yeşil alan üzerine kurulu, 300 metrekare rehabilitasyon salonu ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında yüksek teknolojiye sahip cihazlarla özel olarak dizayn edilmiş ve hastalarımızın hizmetine sunulm
Özel Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
2000 yılından bu yana çocuk hematolojisi konusunda büyük başarılar yakalayan LÖSANTE - Lösemili Çocuklar Hastanesi'ni LÖSEV Kent içerisinde bulunan tam donanımlı yeni binasına taşıyarak yetişkin hasta ve diğer branşlarda da hizmet
Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi
Beytepe Asker Hastanesi 2016 yılından itibaren sağlık bakanlığına devir edilmiş ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ismiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Hastanesi
Hastanemiz 4.300 metrekare kapalı alanda Poliklinikler, 2 Ameliyathane, Diş Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Acil Servisi, Psikolojik Danışma Birimi ve tek yataklı 5 odanın eklenmesiyle kamuya koruyucu ve tedav
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi hasta dostu, kullanım kolaylığı sağlayan, modern mekanları ile kolay ulaşılabilir, kısa zamanda sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunmaktadır.
Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır.
Özel Fizyocare Tıp Merkezi
FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda A tipi sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiştir.
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Prof. Dr. Yusuf Bayraktar tarafından 2019 yılında kuruldu. Merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve sağlık personeliyle çağdaş bilime dayalı sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mia Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉