Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi

Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Kızılcaşar Mah. 2744 Sok. No:1 İncek Gölbaşı
Telefon:4441750
Web Sitesi:www.incekrehabilitasyon.com.trHata Bildir
39.8288832.729036

Kurum Hakkında

Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Op. Dr. İzzettin Yüceer tarafından kuruluşu yapılarak 2003 yılında faaliyete başlamıştır. Ankara’nın gelişen semti İNCEK’te özel dal hastanesi olarak toplam 182 yatak ile hizmet vermektedir. Teknolojinin getirdiği ekipman, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile yalnızca bölgesel ihtiyaca değil, ülkemizin tamamına hatta yurt dışından gelen yabancı uyruklu hastaların da muayene ve tedavileri karşılanmaktadır. Merkezimizde uyguladığımız yöntemler ile hastalarımız da yüksek bir uyum ve memnuniyet oluşmuştur. Bölgede bir marka değeri olan ve devletimizin rehabilitasyon alanındaki yükünü azaltan bu hastanemiz, 2021 yılından itibaren, 35 yıllık sağlık tecrübesi ile Ankara’da güçlü ve kurumsal marka değeri olan Özel Ortadoğu Hastaneleri çatısı altında Özel Ortadoğu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adı ile devam edecektir.

Kurum kültürü, bakış açısı, hizmet, niyet ve vizyon olmadığı sürece sadece ticareti düşünmek, özellikle sağlık kurumları için olabilecek bir şey değildir. Etik, güçlü ve yenilikçi tıbbi kadrosu, hasta odaklı çalışanları, sağlığın her alanında bilgili, araştırmacı, sorgulayan profesyonelleri ile ülkemiz insanına yararlı olmak ve devletimizin sağlık alanında ki yükünü azaltmak görevimizdir.

Hedeflerimiz arasında, sağlık turizmi açısından elverişli olacağına inandığımız tüm detayları düşünülerek hazırlanmış bir plan mevcut. Yaşlanan bir nüfus var bölgemizde ve yaşlılarımız için özel bir hizmet planımız var. Aynı zamanda “Yerinde Sağlık Hizmeti” ile hem evde ve hem iş yerinde sağlık hizmeti sunacak şekilde bir planımız da bulunuyor. En büyük hedefimiz ise güler yüzlü ve işinde yetkin personelimiz, hoca düzeyindeki hekimlerimiz ile bölgenin en donanımlı, tam teşekküllü, son teknolojik cihazların kullanıldığı bir hastane olmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ayşe Usta Aktuğ
★★★★★
FTR ve teknolojik aletlerin kullanılması konusunda ornek bir hastahane. Ve mesleki sorumluluğunu iş ciddiyetiyle, sevgisiyle harmanlayıp hastalarına özveriyle yaklaşan ve iyiki fizyoterapistim oldu dedigim Sn.Göher Karaman'a çok teşekkür ederim.
Bilal Akdere
★★
Yemek gelince annem bil bakalım yemekte ne var diyordu her defasında biliyordum. Çünkü haftanın 2 günü oturtma ve erişte çıkıyordu hep dışardan söylüyordum.. Yemeklerin kokusu bile iğrençti.. Fizyoterapistleri stajyer bile olamayacak kadar kötüydü. Sadece fizyoterapistim Gökhan ve hasta bakıcım Hasan ve hemşirelerden memnun kaldım. Ve doktorum Özlem hanım. Dada diye bağıran ama ce ayşe teyze hala hastanede mi merak ediyorum.
Hamdiye Şeker Esmeray
★★★★
Hastahanenizin gerek doktarların ilgisi gerek tedavi yöntemlerniz çok iyi hastamızın rahatsızlığı belirgin ölçüde azaldı. Tabii sonuç sevindirici ancak yemekler konusunda şikayetimiz var. Diğer hastaların da aynı düşünceye sahip olduklarını duyuyoruz acaba daha iyi servis ve doyurucu yemek verilmesi mümkün olabilir mi?
Selda Tüfenk
★★★
Parası beni korkuttu ben öğretmenim. Ancak doktorlarımın söylediğine göre kaslarimi güçlendirmem adına buna ihtiyacım var.
Cem Satılmış
İnsanları mağdur bırakmanın anlamı yokki. Yeni fiyat politikanız özele dönmüş, günlükk 225TL gibi bir rakam çok.
Gross Agressive
★★★★★
Tek geçtim hastanenizi ilgi ve alaka muhteşemdi...

Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 85 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
2000 yılından bu yana çocuk hematolojisi konusunda büyük başarılar yakalayan LÖSANTE - Lösemili Çocuklar Hastanesi'ni LÖSEV Kent içerisinde bulunan tam donanımlı yeni binasına taşıyarak yetişkin hasta ve diğer branşlarda da hizmet
Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi
Beytepe Asker Hastanesi 2016 yılından itibaren sağlık bakanlığına devir edilmiş ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ismiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Mia Tıp Merkezi
Özel Mia Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ile Özel Engelli Bakım Merkezinde daimi kalan misafirler MİA Tıp Merkezi’nde cerrahi dışı tüm tıbbi tedavilerini olabilmekte aynı zamanda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kısmında en iyi uzmanlarla te
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Hastanesi
Hastanemiz 4.300 metrekare kapalı alanda Poliklinikler, 2 Ameliyathane, Diş Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Acil Servisi, Psikolojik Danışma Birimi ve tek yataklı 5 odanın eklenmesiyle kamuya koruyucu ve tedav
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi hasta dostu, kullanım kolaylığı sağlayan, modern mekanları ile kolay ulaşılabilir, kısa zamanda sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunmaktadır.
Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır.
Özel Fizyocare Tıp Merkezi
FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda A tipi sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiştir.
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Prof. Dr. Yusuf Bayraktar tarafından 2019 yılında kuruldu. Merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve sağlık personeliyle çağdaş bilime dayalı sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, 4.000 m2 kapalı alana kurulmuş olup; 2 Ameliyat Salonu, 1 Lokal Cerrahi Odası, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11 Genel Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitelid
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉