Özel Devapark Tıp Merkezi

Özel Devapark Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Devapark Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137
Telefon:0 (312) 837-6969
40.21592033.034777

Kurum Hakkında

Özel Dirimsel Tıp Merkezi ve Özel Yaşar Kahraman Fizik ve Tedavi Merkezini işleten şirketimiz, 2017 yılında kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek “DevaPark” adını almış ve Ankaranın Çubuk ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılı başında ise yeni binamıza taşınarak tıbbi kadromuza yeni branşlar ve sağlık birimleri ekledik.

Hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Merkezimizin SGK anlaşması mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Devapark Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Devapark Tıp Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Deniz Köktürk · 29 Kasım 2019

Ben boyundan tam kilitlendim fıtık ileri derecede İsmail Boyraz hocamla tanıştık Bolu'da beni muayene ettikten sonra belimi boynumu kırtlattı ve apakuntur iğne uyguladı beş dakikada ağrıdan eser kalmadı İsmail bey bu işin tam uzmanı tavsiye ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Devapark Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Devapark Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Devapark Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Ankara Bulvarı No:54 Çubuk

Akyurt Devlet Hastanesi

10.7 km. uzaklıkta

Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19

Duru Tıp Merkezi

23.6 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Uzayan Sok. No:3

Bağlum Tıp Merkezi

25.3 km. uzaklıkta

Bağlum Bulvarı Kafkas Mh. No:118

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

27.1 km. uzaklıkta

Karapürçek Mah. 518. Cadde No:2