Akyurt Devlet Hastanesi

Akyurt Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akyurt Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Akyurt
Adres:Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19
Telefon:0 (312) 844-3010
Web Sitesi:akyurtdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.12820133.088207

Kurum Hakkında

Hastanemiz 25/01/2001 tarih ve 795 sayılı makam onayı ile Akyurt Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizin toplam alanı 7096 m2 dir. 1533 m2 üzerine kurulu 4 kat hastane, 162 m2 üzerine kurulu 2 kat Aile Sağlığı Merkezi ve 193 m2 üzerine kurulu 6 katlı personel lojmanı ile toplam kapalı alan 7614 m2 dir.

Akyurt Devlet Hastanesi adı altında açılan hastanemiz, 12/09/2005 tarih ve 7585 sayılı bakanlar kurulu oluru ile Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı bir semt polikliniğine dönüştürülmüş, Yanık, Kronik yara ve Hiperbarik oksijen tedavi merkezi yatan hasta servislerimiz faaliyete başlamıştır.

Sağlık Tesisimiz şu anda, 29.08.2013 tarih ve 183258 sayılı makam onayı ile İdari yönden 25 yataklı E-1 rolünde müstakil olarak Akyurt İlçe Devlet Hastanesi olarak açılarak, mali yönden Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlanmıştır. Bağlı bulunduğumuz hastane ile birlikte 50 yatak olarak hizmet vermektedir.

Akyurt Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akyurt Devlet Hastanesi, Ankara ili Akyurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aysun Yıldırım Vargün
★★★★★
Bende yattım orda. Biraz fazla rahat hastane :) Genelde hafif sebeplerden yatanlar kalıyor. Biz baya keyifli günler geçirmiştik.
Kerke Lale
★★
Bu ne temizlikçi hakımızda başkalarına yorum yapıp bu odayı çok kirletiyolar diyip uyku uyumamıza karışıp rahatsız ismi *** şikayetciyim
Erkan Şeref
Doktor yok hemşirelerde Allaha emanet hastan var cevap alamıyorsun hastana bakacak doktor haftada bir gelirmiş. Hastalar Allaha emanet bişey soracaksın hastan hakın da soracak muhatap yok telefonla mesajla numuneden doktorlar şunu yapı bunu yapın yarayı gören yok yanii ne diyiyimki şimdi
Yasin Aydos
★★
Akyurt hastanesinde bazı nöbetçi doktorlardan hiç memnun değiliz hastalara bakmak hiç istemiyorlar çoğunlukla gece nöbetçileri.

Akyurt Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Akyurt Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akyurt Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Devapark Tıp Merkezi
10.7 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137
Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
11.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82
Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi
12.2 km. uzaklıkta
Ankara Bulvarı No:54 Çubuk
A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi
18.1 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar
Pursaklar Devlet Hastanesi
18.6 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Çağatay Sok. No:39
Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
19.7 km. uzaklıkta
Karapürçek Mah. 518. Cadde No:2