Akyurt Devlet Hastanesi

Akyurt Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akyurt Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Akyurt
Adres:Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19
Telefon:0 (312) 844-3010
Web Sitesi:akyurtdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.12820133.088207

Kurum Hakkında

Akyurt Devlet Hastanesi, Ankara ili Akyurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 25/01/2001 tarih ve 795 sayılı makam onayı ile Akyurt Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizin toplam alanı 7096 m2 dir. 1533 m2 üzerine kurulu 4 kat hastane, 162 m2 üzerine kurulu 2 kat Aile Sağlığı Merkezi ve 193 m2 üzerine kurulu 6 katlı personel lojmanı ile toplam kapalı alan 7614 m2 dir.

Akyurt Devlet Hastanesi adı altında açılan hastanemiz, 12/09/2005 tarih ve 7585 sayılı bakanlar kurulu oluru ile Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı bir semt polikliniğine dönüştürülmüş, Yanık, Kronik yara ve Hiperbarik oksijen tedavi merkezi yatan hasta servislerimiz faaliyete başlamıştır.

Sağlık Tesisimiz şu anda, 29.08.2013 tarih ve 183258 sayılı makam onayı ile İdari yönden 25 yataklı E-1 rolünde müstakil olarak Akyurt İlçe Devlet Hastanesi olarak açılarak, mali yönden Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlanmıştır. Bağlı bulunduğumuz hastane ile birlikte 50 yatak olarak hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Akyurt Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aysun Yıldırım Vargün
★★★★★
Bende yattım orda. Biraz fazla rahat hastane :) Genelde hafif sebeplerden yatanlar kalıyor. Biz baya keyifli günler geçirmiştik.
Kerke Lale
★★
Bu ne temizlikçi hakımızda başkalarına yorum yapıp bu odayı çok kirletiyolar diyip uyku uyumamıza karışıp rahatsız ismi *** şikayetciyim
Erkan Şeref
Doktor yok hemşirelerde Allaha emanet hastan var cevap alamıyorsun hastana bakacak doktor haftada bir gelirmiş. Hastalar Allaha emanet bişey soracaksın hastan hakın da soracak muhatap yok telefonla mesajla numuneden doktorlar şunu yapı bunu yapın yarayı gören yok yanii ne diyiyimki şimdi
Yasin Aydos
★★
Akyurt hastanesinde bazı nöbetçi doktorlardan hiç memnun değiliz hastalara bakmak hiç istemiyorlar çoğunlukla gece nöbetçileri.

Akyurt Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Akyurt Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Devapark Tıp Merkezi
Özel Devapark Tıp Merkezi
11 km. uzaklıkta
Özel Devapark Tıp Merkezi olarak hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.
Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi
Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi 19 branşta ve 100 yataklı servisleriyle Çubuk ilçesi ve çevre ilçelere sağlık hizmeti vermektedir.
Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi
Ankara'nın kuzeyinde Özel A Life Hospital Pursaklar şubemiz 100 yatak ve 30 hekim kadrosu ile açılmıştır. Alanında uzman hekim kadrosu ie 2. hastanemiz tüm branşlarda hizmetinizdedir.
Pursaklar Devlet Hastanesi
Pursaklar Devlet Hastanesi
19 km. uzaklıkta
Hastanemiz, 5 Kasım 2018 tarihinde Ankara Ulus Devlet Hastanesinin kapatılmasıyla Pursaklar ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.
Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karapürçek Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 27 Nisan 2015 tarihinde hizmete başlamıştır.
Özel Duru Tıp Merkezi
Özel Duru Tıp Merkezi
20 km. uzaklıkta
Duru Polikliniği adıyla kurulmuş olan Duru Tıp Merkezi, kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet veriyor.
Özel Nur Tıp Merkezi
Özel Nur Tıp Merkezi
22 km. uzaklıkta
Özel Nur Tıp Merkezi merkez şubesi Beşikkaya mahallesinde Kültür merkezinin hemen arkasında hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Akyurt Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉