Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Ankara Bulvarı No:54 Çubuk
Telefon:0 (312) 837-8110
Web Sitesi:cubukdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.22924533.033423

Kurum Hakkında

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi, Ankara ili Çubuk ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1965 yılında Esenboğa Hava Limanına hizmet vermek üzere 30 yataklı karantina merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Bakanlığımızca 1975 yılında 50 kadro yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Bakanlığımız ile Hacettepe Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile 1975 yılında H.Ü.Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı öğrencilerine hizmet vermek üzere Eğitim ve Araştırma Sağlık Grup Başkanlığına bağlı Hastane statüsüne dönüştürülerek hizmetlerine devam etmiştir. Hastanemizin kadro yatağı 1988 yılında 75 adede çıkartılmıştır. Bakanlığımız ile Hacettepe Üniversitesi arasındaki protokolün 1999 yılında iptali ile hastanemizin adı Çubuk Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Bakanlığımızca yapılan bir uygulama ile de Hastanemizin ismi Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi olarak yeniden düzenlenmiştir.

Hastane olarak faaliyete geçtiği yıllarda hastanemizde dört ana dal uzmanı tarafından sağlık hizmeti verilir iken Hastanemiz bugün 19 branşta ve 100 yataklı servisleriyle sağlık hizmeti vermektedir.

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Akupunktur
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve hastalıkları
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • Diyaliz
 • Diyet Polikliniği
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Engelli Polikliniği
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon (Fizik Tedavi)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Devapark Tıp Merkezi
Özel Devapark Tıp Merkezi olarak hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.
Akyurt Devlet Hastanesi
Akyurt Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Sağlık Tesisimiz şu anda, idari yönden 25 yataklı E-1 rolünde müstakil olarak Akyurt İlçe Devlet Hastanesi olarak açılarak, mali yönden Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlanmıştır.
Pursaklar Devlet Hastanesi
Pursaklar Devlet Hastanesi
23 km. uzaklıkta
Hastanemiz, 5 Kasım 2018 tarihinde Ankara Ulus Devlet Hastanesinin kapatılmasıyla Pursaklar ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.
Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi
Ankara'nın kuzeyinde Özel A Life Hospital Pursaklar şubemiz 100 yatak ve 30 hekim kadrosu ile açılmıştır. Alanında uzman hekim kadrosu ie 2. hastanemiz tüm branşlarda hizmetinizdedir.
Özel Duru Tıp Merkezi
Özel Duru Tıp Merkezi
25 km. uzaklıkta
Duru Polikliniği adıyla kurulmuş olan Duru Tıp Merkezi, kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet veriyor.
Özel Bağlum Tıp Merkezi
Özel Bağlum Tıp Merkezi
26 km. uzaklıkta
Özel Bağlum Tıp Merkezi, Bağlum bulvarı üzerinde bulunan yeni binasında birçok farklı branşta hizmet vermektedir.
Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karapürçek Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 27 Nisan 2015 tarihinde hizmete başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉