Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82
Telefon:0 (312) 837-9980
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.22590933.033976

Kurum Hakkında

Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 25 deneyimli personelimiz ile 100 hastaya hizmet ediyoruz. Her yaştan hastamız var. Sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 seans hizmeti yapıyoruz.

Amacımız öncelikle hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlara sunan etik değerlere bağlı bir kuruluş olmaktır. Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcut. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Belli bir oranda sosyal güvencesi olmayan ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkânlar sunmaktayız. Tam teknik donanımlı 20+1 İnnova ve Braun Dialog Plus cihazları ve 5 servis aracımız ile hastalar evlerinden alınıp, tekrar evlerine bırakılıyor. Aynı zamanda diyaliz dışı tedavi gereksinimlerini Ankara merkezde bulunan anlaşmalı özel sağlık kuruluşları ile her türlü tedavileri karşılanmaktadır. Esenboğa havaalanı 5 dakika gibi kısa mesafede olması, misafir hastalara kolaylık olması nedeniyle hastalar günü birlik tedavisini gerçekleştirebiliyorlar. Hizmetimiz diyaliz hastalarını 40 km olan Ankara’ya gitme zahmetinden kurtardı. Çankırı, Orta, Şabanözü, Eldivan, Ankara Kalecik, Pursaklar, Bağlum, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve köyleri bulunan diyaliz hastaları için özenle hiçbir masraftan kaçınmadan, standartların üzerinde donanıma kavuşturularak hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Ankara Bulvarı No:54 Çubuk
Devapark Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137
Akyurt Devlet Hastanesi
11.8 km. uzaklıkta
Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19
Pursaklar Devlet Hastanesi
22.9 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Çağatay Sok. No:39
A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi
23 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar
Duru Tıp Merkezi
24.5 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Uzayan Sok. No:3
Bağlum Tıp Merkezi
26.2 km. uzaklıkta
Bağlum Bulvarı Kafkas Mh. No:118