Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82
Telefon:0 (312) 837-9980
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.22590933.033976

Kurum Hakkında

Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 25 deneyimli personelimiz ile 100 hastaya hizmet ediyoruz. Her yaştan hastamız var. Sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 seans hizmeti yapıyoruz.

Amacımız öncelikle hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlara sunan etik değerlere bağlı bir kuruluş olmaktır. Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcut. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Belli bir oranda sosyal güvencesi olmayan ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkânlar sunmaktayız. Tam teknik donanımlı 20+1 İnnova ve Braun Dialog Plus cihazları ve 5 servis aracımız ile hastalar evlerinden alınıp, tekrar evlerine bırakılıyor. Aynı zamanda diyaliz dışı tedavi gereksinimlerini Ankara merkezde bulunan anlaşmalı özel sağlık kuruluşları ile her türlü tedavileri karşılanmaktadır. Esenboğa havaalanı 5 dakika gibi kısa mesafede olması, misafir hastalara kolaylık olması nedeniyle hastalar günü birlik tedavisini gerçekleştirebiliyorlar. Hizmetimiz diyaliz hastalarını 40 km olan Ankara’ya gitme zahmetinden kurtardı. Çankırı, Orta, Şabanözü, Eldivan, Ankara Kalecik, Pursaklar, Bağlum, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve köyleri bulunan diyaliz hastaları için özenle hiçbir masraftan kaçınmadan, standartların üzerinde donanıma kavuşturularak hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Ankara Bulvarı No:54 Çubuk

Devapark Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137

Akyurt Devlet Hastanesi

11.8 km. uzaklıkta

Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19

Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

23 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar

Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

23 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar

Duru Tıp Merkezi

24.5 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Uzayan Sok. No:3

Bağlum Tıp Merkezi

26.2 km. uzaklıkta

Bağlum Bulvarı Kafkas Mh. No:118