Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Şehit Makbule Sok. No:6/A Kavacık Subayevleri
Telefon:0 (312) 316-7777
Web Sitesi:www.subayevlericocuk.comHata Bildir
39.96869332.869777

Kurum Hakkında

Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz tarafından kurulan Özel Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara'da Kavacık Subayevleri semtinde yaklaşık 25 yılı aşkın bir süredir çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Özel Ankara Çocuk Hastanesi olarak, uluslararası alanda tecrübeli en iyi çocuk doktoru kadromuzla sizlere en doğru, ekonomik, en uygun teşhis ve tedaviyle, çocuğunuzun sağlığı hakkında bilgilendirici, güler yüzlü ve temiz bir ortamda, sevgiyle sağlık hizmeti veriyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Çocuk Romatoloji
 • Çocuklarda Beslenme - İştahsızlık
 • Çocuklarda Aşılama
 • Pediatrik Alerji
 • Çocuklarda Ateşli Hastalıklar
 • Pediatrik Dermatoloji
 • Çocuklarda Büyüme - Gelişim Takibi
 • Anemi - Çocuklarda Kansızlık
 • Ailevi Akdeniz Ateşi
 • Çocuk Sünnet
 • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
 • Sağlam Çocuk İzlemi - Bebek İzlem
 • PFAPA Hastalığı - Çocuklarda Tekrarlayan Ateş

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yiğit Tuğba Yıldız
★★★★★
Süper bi dr şiddetle tavsiye ederim üç çocugumu da ona götürüyorum.
Habip Yağmur
★★★★★
Gittiğimiz her zaman yardımcı oldular oğlumun sünnetini de Orhan beye yaptırdık memnun kaldık herkese teşekkürler.
Baran GÜÇ
★★★★
Bu cuma oğlumuzu sünnet ettiricez. Yorumlarımızı paylaşacağız.

Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi ve rehablitasyon hizmetleri firmamızın uzman fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları ve tıbbi personelince verilmektedir.
Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.
Özel Aydınlık Tıp Merkezi
Özel Aydınlık Tıp Merkezi
679 metre uzaklıkta
Özel Aydınlık Tıp Merkezi kuruluşundan bu yana hasta memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan güler yüzlü çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 50 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.
Özel VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
Medical Park’ın Ankara’daki ikinci şubesi olan VM Medical Park Ankara Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı ile değer katılmış sağlık
Özel Görkem Diyaliz Merkezi
Özel Görkem Diyaliz Merkezi
928 metre uzaklıkta
1200 metre kare kullanımın alanına sahip olan merkezimiz üç kattan oluşmakta nitelikli kadromuzla 39+1 cihaz kapasitesiyle hizmet sunmaktayız.
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉