Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Çocuk Hastanesi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 232 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Çocuk Hastaneleri Listesi

Altındağ
Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Altındağ / Ankara
228 yatak kapasiteli Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, çocuk sağlığının tüm alanlarında sağlık hizmeti sunuyor.
Çankaya
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hastanemiz 660 yataklı olup, çocuk hastalıkları ve cerrahi tüm branşlar mevcuttur.
Keçiören
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Çocuk Hastanesi · Keçiören / Ankara
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Çocuk Hastanesi · Keçiören / Ankara
Yaklaşık 25 yıldır Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adıyla Ankara'da pediatri uzman doktorlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.
Mamak
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Mamak / Ankara
Modern mimari yapısı ve tıbbi donanımı ile hizmete giren Ankara Üniversitesi Çocuk Hastanesinde hasta ve aile odaklı bütüncül yataklı tedavi, poliklinik ve laboratuvar hizmetleri yanında 3. Basamak Çocuk Yoğun Bakım, 3. Basamak Yeni Doğan Yoğun Bakım ve çocuk acil sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Sincan
Özel Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Çocuk Hastanesi · Sincan / Ankara
Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi bünyesinde çocuk üzerine ihtisas yapmış hekim, deneyimli çocuk hemşiresi ve yardımcı sağlık personeli ile hizmet vermektektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler