Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2
Telefon:0 (312) 315-2273
39.97294532.816989

Kurum Hakkında

2001 yılında Eczacıbaşı-Baxter tarafından RTS Ankara Diyaliz Merkezi olarak kurulan merkezimiz 2011 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde faaliyetine devam etmektedir. Uzman kadrosu, danışmanlık hizmetleri, değerli öğretim üyelerinin gözetiminde hastalarımızın yaşam kalitelerini en üst düzeyde tutabilmek için mükemmeliyetçi bir hedefle çalışmaktadır.

Merkezimiz 4 kat üzerine kurulmuştur. Merkezimizde iki ayrı diyaliz salonu mevcuttur. Hasta asansörü, kafeterya bölümü, orman manzaralı terasları, bahçede yer alan çardakları, kişisel televizyonlu hasta yatakları, orman manzaralı diyaliz salonları ile hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın konforunu iyileştirmek bu son teknoloji merkez ile hedeflenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serkan Koçak · 24 Ocak 2017

Harika

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

240 metre uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10

Arif Aybar Tıp Merkezi

870 metre uzaklıkta

Ayvalı Caddesi 47-A Keçiören

HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

930 metre uzaklıkta

Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118

Ankara Deva Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Ayvalı Cad. No:113/B Etlik Keçiören

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Yeni Etlik Caddesi 55, Etlik

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yeni Etlik Cd. No:103 Osmanlı İş Merkezi