Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118
Telefon:0 (312) 327-0402
39.96500532.813694

Kurum Hakkında

Beyazpınar Sağlık kurumları 1982 yılında Ankara Polikliniği ile sağlık hizmetlerinde faaliyetine başlamıştır. Bu tarihten beri sağlık hizmetlerindeki öncü yerini korumuş ve geliştirmiştir.

Özel Beyazpınar (Kuruluş yılı-2007) ve Özel Pınar (Kuruluş yılı-2011) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, kuruluş tarihinden günümüze kadar yaklaşık 95.000 hastaya hizmet vermişlerdir.

Şu an Profesör Dr. Tansu ARASIL ve Prof Dr. Sevim ORKUN da dahil olmak üzere, 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Hekim, 10 Fizyoterapist ve toplamda 70 çalışanımızla birlikte saygı, güler yüz ve üstün hizmet anlayışı ile görevimize devam etmekteyiz.

Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle

Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

500 metre uzaklıkta

Ragıp Tüzün Mah İvedik Caddesi No:202

Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

780 metre uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10

Ankara Can Diyaliz Merkezi

790 metre uzaklıkta

Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10

Etlik Ankara Diyaliz Merkezi

930 metre uzaklıkta

Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2

Ortadoğu Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle