Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle
Telefon:03123156969
39.96240432.815559

Kurum Hakkında

2008 yılının ağustos ayında hizmete açılan binamız, bütün Ankara'nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir. Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır.

Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda biyokimya uzmanı doktorumuz ve biyoloğumuz tarafından yapılabilmektedir. Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

330 metre uzaklıkta

Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118

Ankara Can Diyaliz Merkezi

490 metre uzaklıkta

Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10

Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

620 metre uzaklıkta

Ragıp Tüzün Mah İvedik Caddesi No:202

Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10

Etlik Ankara Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2

Ortadoğu Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle