Özel Bali Diyaliz Merkezi

Özel Bali Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bali Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mebusevleri Mh. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan
Telefon:0 (312) 215-2050
Web Sitesi:balidiyaliz.comHata Bildir
39.93248832.833716

Kurum Hakkında

Bali Diyaliz Merkezi; Başkentin merkezinde, her bölgeye ulaşımı kolay olan Tandoğan – Mebusevlerinde hizmet vermektedir. Diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve değişmeyen güler yüzlü hemşire kadrosuna sahiptir. Beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlayan hasta-çalışan birlikteliği ile 2008 yılından buyana güven dolu bir iletişim içerisinde hizmetini sürdürmektedir.

Sevgi dolu, vicdanının sesiyle hareket eden ekibimizle, huzurlu bir ortamda 20+1 adet Fresenius 2008 S marka Hemodiyaliz cihazı ile tedavi sunulmaktadır. HCV(+) – HBV (+) hastalarımız için ayrı cihaz, bölümlerimiz bulunmaktadır.

Diyaliz seanslarında hastalarımıza, diyetisyenimizin hazırlamış olduğu tedavilerini destekleyici kahvaltı ikram edilmektedir. Hastalarımız; yatak başlarında monteli televizyonları izleyebilir, kitap, gazete, dergi okuyabilir veya note-booklarımız ile internette keyifli zaman geçirebilirler.

Diyaliz Merkezimiz SGK (SSK, T.C.EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR), anlaşmalı kurum mensuplarına hizmet vermekte olup, hastadan herhangi bir ilave ek ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bali Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bali Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bali Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bali Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.7 / 5

Özel Bali Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 46 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bali Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Magnet Hastanesi
340 metre uzaklıkta
Mebusevleri Anıt Cad. No:12 Tandoğan
Kent KBB Hastalıkları Merkezi
420 metre uzaklıkta
Turgutreis cad. No:25 Tandoğan
Kuantum Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
590 metre uzaklıkta
GMK Bulvarı No:123-1/30 Maltepe
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Emniyet Mah. Mevlana Bulvarı No:29
Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1000 metre uzaklıkta
Maltepe Mh. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:84