Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Turgutreis cad. No:25 Tandoğan
Telefon:0 (312) 232-0201
39.93211132.838648

Kurum Hakkında

Merkez, modern teknolojinin tüm olanakları ile özel sağlık sektöründe yerini almış ve Kulak Burun Boğaz alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir.

7 katlı modern binasında hizmete açılan merkezin 2. bodrum katında cafe, işitme test odası ve bilgisayarlı tomografi, giriş ve 1. katta muayene ve test birimleri 2. ve 3. katta hasta yatak odaları, 4. katta ise 2 adet ameliyathane yer almaktadır. Konferans salonuna her iki ameliyathaneden canlı yayın yapılabilmektedir. Simultane tercüme olanağının olduğu konferans salonu 50 kişi kapasitesindedir.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanındaki tüm operasyonların yapılabildiği merkezde kadrolu 8 Uzman hekim, 6 hemşire, 4 yardımcı sağlık personeli ve 10 idari personel görev yapmaktadır. Hekimlerimiz KBB ve BBC alanında Türkiye’de konularında bilinen isimler olup, bilimsel doğrular ve etik değerler çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedirler.

KBB alanındaki tüm tetkikleri yapacak cihaz ve ekipmanlara sahip merkezin hedefi, alanında Türkiye’nin referans merkezi olmaktır. Bu hedefi doğrultusunda çalışmalarına başlayan KENT KBB, hasta memnuniyeti ve güvenliği konusunda kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Uzman medikal kadrosu yanı sıra, güler yüzlü ve deneyimli medikal dışı kadrosu ile Ankara özel sağlık sektöründe yer alan merkez, hizmetlerini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır.

Sonuç olarak, Kent KBB Merkezi bilimsel doğrular ışığında yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, memnuniyeti en üst seviyede sağlamak ve tüm bu amaçlarına etik değerler çerçevesinde ulaşmak için çalışmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeynep Yılmaz · 18 Ekim 2017

Ankarada hava sıcaklığı sıfırın altına düştügünde gideceğim ilk sağlık merkezi olacak ankarada ilk ve tek ankara kışına rağmen

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kuantum Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

230 metre uzaklıkta

GMK Bulvarı No:123-1/30 Maltepe

Magnet Hastanesi

240 metre uzaklıkta

Mebusevleri Anıt Cad. No:12 Tandoğan

Bali Diyaliz Merkezi

420 metre uzaklıkta

Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan

Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

580 metre uzaklıkta

Maltepe Mh. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:84

Kudret İnternational Hospital

630 metre uzaklıkta

GMK Bulvarı No:81 Maltepe

Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

850 metre uzaklıkta

Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

970 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler