Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Polatlı
Adres:Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A
Telefon:0 (312) 622-3939
39.57462432.138711

Kurum Hakkında

Polatlı’nın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olan Hayat Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden itibaren kaliteyi, güler yüzlü hizmeti misyon edinmiş ve verilen hizmetin kalitesini ve hasta kalitesini yükseltmek amacıyla yeterli görülen personel sayısının üzerinde personeli istihdam ederek verilen hizmetin her zaman daha iyi olması için var gücüyle çalışmaktadır.

Hasta kapasitesi ihtiyaç halinde 150 kişi’ye kadar çıkarılabilir durumdadır. Merkezimiz aynı anda 25 makineyi çalıştıracak şekilde HERCO marka su arıtma sistemine sahiptir.

Kullanılan malzemelerin kalitesi ön planda tutulmakta ve merkezimizde hasta tedavi istatistiklerinde başarılı olunmaktadır. Yapılan denetimlerden yüz akıyla çıkan merkezimiz takdir edilen, parmakla gösterilen bir merkez olmuştur ve uzun yıllar olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi, Ankara ili Polatlı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Polatlı Can Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı

Polatlı Şifa Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Şehitlik Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:32

Polatlı Devlet Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Abdülaziz Cd. No:2

Günyüzü İlçe Hastanesi

35.2 km. uzaklıkta

Yenikent Mahallesi Vatan Caddesi No:8 Günyüzü

Haymana Devlet Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:4

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi

50.9 km. uzaklıkta

Eşkişehir Yolu 25.Km Yapracık