Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Polatlı
Adres:Şehitlik Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:30
Telefon:0 (312) 623-7700
Web Sitesi:www.polatlisifa.comHata Bildir
39.58404432.129296

Kurum Hakkında

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi, Ankara ili Polatlı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Polatlının ilk tıp merkezi olan, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Maliye Bakanlığıyla anlaşması bulunan ilk Şifa Tıp Merkezinin açılmasıyla Bağkur, SSK, Devlet Memuru ile tüm emekliler muayene olabilecekler. 12 doktor ve 40 tecrübeli personeyliyle Polatlı ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Ateş
★★★★★
2013 yılında aciline gittim, faranjit yüzünden, tarifi imkansız boğaz ağrısı çekiyordum. Doktorun adını hatırlamıyorum ama hala dua ediyorum, bir iğne yaptı sanki yeniden doğdum. Samimi sıcak insanlar. Herkese tavsiye ederim. Reklam gibi olmasın ama Polatlıda özel hastaneye de gittim hiç memnun kalmadım.
Aliayhan Aygun
★★★★★
Hastahanenizden çok memnun kaldım.

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 51 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi
Polatlı’nın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olan Hayat Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden itibaren kaliteyi, güler yüzlü hizmeti misyon edinmiştir.
Özel Polatlı Can Hastanesi
Polatlı'nın ilk ve tek özel hastanesi olan kurumumuz Özel Polatlı Can Hastanesi, güleryüzlü personeli ve hastalarıyla büyük bir ailedir.
Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi
Bir bölge hastanesi şeklinde hizmet veren Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi; Yunak, Sivrihisar, Haymana, Ayaş gibi çevre ilçeler ve köyler dahil olmak üzere yaklaşık 150.000 nüfusa hizmet vermektedir.
Günyüzü Devlet Hastanesi
Günyüzü Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Günyüzü Şehit Melih Özcan İlçe Devlet Hastanesi Eskişehir ili Günyüzü ilçesinde faaliyet gösteren T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir hastanedir.
Haymana Devlet Hastanesi
Haymana Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Haymana Devlet Hastanesi yatak kapasitesi 50 olup 80 yatak kapasitesine çıkarılıp hizmet de verebilmektedir. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Modern ve hızlı laboratuar, röntgen ve ultrasonumuz mevcut
Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi
Eskişehir yolu üzerinde, Üniversite kampüsünden 5 km ileride bulunan bu kurum 74 yatak kapasitelidir. Genel Dahiliye, Palyatif Bakım, Hemodiyaliz ve İyot tedavi üniteleri bulunmaktadır.
Ayaş Şehit Mehmet Çiftçi Devlet Hastanesi
Ayaş Şehit Mehmet Çiftçi Devlet Hastanesi; 2020 yılında 75 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır.
Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Profesyonel sağlık ekibi, kondisyon salonu ve kütüphanesi ile termal tesis özelliği taşıyan Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1998 Yılından itibaren TS-EN-ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve standartla
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Hitit Ayaş Termal Tatil Köyü'nde modern tıbbın imkanlarını termal suyun şifasıyla bir araya getirerek sağlığınıza değer katıyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉