Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren
Telefon:0 (312) 319-7979
Web Sitesi:www.rfmdiyaliz.comHata Bildir
39.94193432.888167

Kurum Hakkında

Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı haziran ayında hizmete girmiştir. Çankaya, Mamak, Gülveren, Cebeci, Siteler, Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır. Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.

Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır. Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meltem Diyaliz Merkezi
260 metre uzaklıkta
Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No:1/4 Mamak
75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.
Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Kale Mah. Ulucanlar Cad. No:59