Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren
Telefon:0 (312) 319-7979
39.94193432.888167

Kurum Hakkında

Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı haziran ayında hizmete girmiştir. Çankaya, Mamak, Gülveren, Cebeci, Siteler, Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır. Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.

Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır. Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meltem Diyaliz Merkezi

260 metre uzaklıkta

Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A

HDY Diyaliz Merkezi

980 metre uzaklıkta

Balkiraz Mah. Asım Gündüz Cad. No:129/E-D

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No:1/4 Mamak

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Ulucanlar Caddesi No:59