Özel Meltem Diyaliz Merkezi

Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A
Telefon:0 (312) 320-5910
Web Sitesi:meltemdiyaliz.comHata Bildir
39.94174932.885164

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2003 yılında Kronik Böbrek Yetmezliği nedeniyle diyaliz tedavisi görmesi gereken hastalar için kurulmuştur. 32+1 makine kapasiteli merkezimizde halen, iki tam zamanlı hekim, bir profesör doktor, dokuz diyaliz sertifikalı, uzun yıllar diyaliz tecrübesi olan hemşire ve nitelikli yardımcı personeller ile hizmet vermektedir.

Haftanın her günü Ankara’nın her yerinden ücretsiz olarak deneyimli servis kaptanlarıyla hastalarımız merkezimize ve evlerine ulaşımları sağlanmaktadır. Merkezimizde hastalarımız modern imkanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak tedavi edilmektedir. Ayrıca kuruluşumuzdan beri yüzden fazla hastamızın böbrek nakli ile şifa bulmaları merkezimizin ayrı bir övünç kaynağıdır.

Merkezimizde hemodiyalizin yanında 2008 den beri Periton Diyalizi hastaları için tamamen insani amaçlı hizmet başlatılmış olup aynı kaliteli hizmetlerden faydalanmaları sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Meltem Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Meltem Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Meltem Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Meltem Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Meltem Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Mamak Diyaliz Merkezi
260 metre uzaklıkta
Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No:1/4 Mamak
75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1 km. uzaklıkta
Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.
Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Kale Mah. Ulucanlar Cad. No:59