Özel Meltem Diyaliz Merkezi

Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A
Telefon:0 (312) 320-5910
39.94174932.885164

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2003 yılında Kronik Böbrek Yetmezliği nedeniyle diyaliz tedavisi görmesi gereken hastalar için kurulmuştur. 32+1 makine kapasiteli merkezimizde halen, iki tam zamanlı hekim, bir profesör doktor, dokuz diyaliz sertifikalı, uzun yıllar diyaliz tecrübesi olan hemşire ve nitelikli yardımcı personeller ile hizmet vermektedir.

Haftanın her günü Ankara’nın her yerinden ücretsiz olarak deneyimli servis kaptanlarıyla hastalarımız merkezimize ve evlerine ulaşımları sağlanmaktadır. Merkezimizde hastalarımız modern imkanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak tedavi edilmektedir. Ayrıca kuruluşumuzdan beri yüzden fazla hastamızın böbrek nakli ile şifa bulmaları merkezimizin ayrı bir övünç kaynağıdır.

Merkezimizde hemodiyalizin yanında 2008 den beri Periton Diyalizi hastaları için tamamen insani amaçlı hizmet başlatılmış olup aynı kaliteli hizmetlerden faydalanmaları sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Meltem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Meltem Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Meltem Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Meltem Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Meltem Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Mamak Diyaliz Merkezi

260 metre uzaklıkta

Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

840 metre uzaklıkta

Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

980 metre uzaklıkta

Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No:1/4 Mamak

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 km. uzaklıkta

Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.

HDY Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Balkiraz Mah. Asım Gündüz Cad. No:129/E-D

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Ulucanlar Caddesi No:59