Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler
Telefon:0 (312) 215-1520
39.92714732.823534

Kurum Hakkında

Ankara'nın Bahçelievler semtinde bulunan Koç Diyaliz Merkezi kendi müstakil binasında hizmet vermektedir. 40 adet Alman malı Fresenius 4008 S ve 4008 B markalı makine ve double pass onlinelı çift endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 4 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS ayrı katta olup ayrı personel ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır. Hastalarımızı 6 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 06500 Beşevler

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası

780 metre uzaklıkta

Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek

Engin Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

16. Sokak No:13 Emek

Bali Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan

Magnet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Mebusevleri Anıt Cad. No:12 Tandoğan