Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler
Telefon:0 (312) 215-1520
Web Sitesi:www.kocdiyaliz.com.trHata Bildir
39.92714732.823534

Kurum Hakkında

Ankara'nın Bahçelievler semtinde bulunan Koç Diyaliz Merkezi kendi müstakil binasında hizmet vermektedir. 40 adet Alman malı Fresenius 4008 S ve 4008 B markalı makine ve double pass onlinelı çift endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 4 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS ayrı katta olup ayrı personel ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır. Hastalarımızı 6 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
750 metre uzaklıkta
Emniyet Mah. Mevlana Bulvarı No:29
Dr. Sami Ulus Hastanesi Beştepe Ek Hizmet Binası
780 metre uzaklıkta
Beştepeler Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek
Engin Tıp Merkezi
850 metre uzaklıkta
16. Sokak No:13 Emek
Bali Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Mebusevleri Mh. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan
Magnet Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Mebusevleri Anıt Cad. No:12 Tandoğan