Çat Devlet Hastanesi

Çat Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çat Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Çat
Adres:Oyuklu Mah. Hastane Cad.
Telefon:0 (442) 611-2018
Web Sitesi:catdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.61210340.977608

Kurum Hakkında

Çat ilçe merkezinde bulunan Çat İlçe Hastanesi, 2005 yılında 25 yatak kapasitesi ile hizmete açılmış olup, hastane bünyesinde Koruyucu Sağlık Hizmetleri ve Aile Planlaması hizmetlerinin Aile Hekimliği Birimleri ile koordine şekilde verildiği Toplum Sağlığı Merkezi, hastane hizmetlerinin verildiği Çat İlçe Hastanesi ve giriş katta 5 Aile Hekimliği Biriminin bulunduğu Aile Sağlığı Merkezi ile hizmet vermektedir. Çat Aile Sağlığı Merkezi 2008 yılı Kasım ayından bu yana hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2012 Ekim Ayı itibariyle tamamen yenilenmiş ve 20 yataklı olarak halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizde Dahiliye Uzmanı, ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olmak üzere 2 uzman hekim, 5 Pratisyen Hekim çalışmaktadır. Hastanemiz 20 yatak kapasiteli olup, yatan hasta servisinde yataklı tedavisi uygun görülen hastaların yatışı ve tedavisi yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çat Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çat Devlet Hastanesi, Erzurum ili Çat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kübra Biber
Bu nasıl hastane bu nasıl memleket ölecek olsak bakılcak doktor yok ne ortapedi ne kadın doğum sadece 3 tane poliklinik mi olur ya o tuvaletlerin iğrençliğini dile getirmek bile istemiyorum kokudan pislikten tahlil vermekten tiksiniyoruz..
Davut Yıldırım
★★★★★
Çat Devlet Hastanesinden çok memnunum. Bir de aile doktorumuz Özer Bey gerçekten görevini dört dörtlük yapıyor. Tebrik eder, başarılar dilerim.

Çat Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Çat Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karlıova Devlet Hastanesi
34.2 km. uzaklıkta
Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km
FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi
37.5 km. uzaklıkta
Hüseyin Avni Ulaş Mah. Çat Yolu Üzeri İhtisas Hastanesi Karşısı Buğra
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Çat Yolu Cad. No:36
Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi
38.5 km. uzaklıkta
Müftü Solakzade Mah. Atatürk Bulvarı No:97
Ataturk Üniversitesi Araştırma Hastanesi
39.1 km. uzaklıkta
Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye
Buhara Hastanesi
40.4 km. uzaklıkta
Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı