Çat Devlet Hastanesi

Çat Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çat Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Çat
Adres:Oyuklu Mahallesi Hastane Caddesi
Telefon:0 (442) 611-2018
39.61210340.977608

Kurum Hakkında

Çat ilçe merkezinde bulunan Çat İlçe Hastanesi, 2005 yılında 25 yatak kapasitesi ile hizmete açılmış olup, hastane bünyesinde Koruyucu Sağlık Hizmetleri ve Aile Planlaması hizmetlerinin Aile Hekimliği Birimleri ile koordine şekilde verildiği Toplum Sağlığı Merkezi, hastane hizmetlerinin verildiği Çat İlçe Hastanesi ve giriş katta 5 Aile Hekimliği Biriminin bulunduğu Aile Sağlığı Merkezi ile hizmet vermektedir. Çat Aile Sağlığı Merkezi 2008 yılı Kasım ayından bu yana hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2012 Ekim Ayı itibariyle tamamen yenilenmiş ve 20 yataklı olarak halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizde Dahiliye Uzmanı, ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olmak üzere 2 uzman hekim, 5 Pratisyen Hekim çalışmaktadır. Hastanemiz 20 yatak kapasiteli olup, yatan hasta servisinde yataklı tedavisi uygun görülen hastaların yatışı ve tedavisi yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çat Devlet Hastanesi, Erzurum ili Çat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çat Devlet Hastanesi RandevuÇat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kübra Biber · 25 Kasım 2017

Bu nasıl hastane bu nasıl memleket ölecek olsak bakılcak doktor yok ne ortapedi ne kadın doğum sadece 3 tane poliklinik mi olur ya o tuvaletlerin iğrençliğini dile getirmek bile istemiyorum kokudan pislikten tahlil vermekten tiksiniyoruz.

Davut Yıldırım · 2 Eylül 2012

Çat Devlet Hastanesinden çok memnunum. Bir de aile doktorumuz Özer Bey gerçekten görevini dört dörtlük yapıyor. Tebrik eder, başarılar dilerim.

Talip Uçar · 24 Aralık 2011

Hastanelerimiz çok güzel.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çat Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çat Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karlıova Devlet Hastanesi

34.2 km. uzaklıkta

Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km

FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi

37.5 km. uzaklıkta

Hüseyin Avni Ulaş Mah. Çat Yolu Üzeri İhtisas Hastanesi Karşısı Buğra

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

38 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi

Eruzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

38.5 km. uzaklıkta

Atatürk Blv. No:97

Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

39.1 km. uzaklıkta

Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi

40.1 km. uzaklıkta

Doktor Refik Saydam Cad. Yukarı Köşk Mh. Çat Yolu Üzeri