Karlıova Devlet Hastanesi

Karlıova Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karlıova Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bingöl
İlçe:Karlıova
Adres:Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km
Telefon:0 (426) 511-2266
39.30814241.044200

Kurum Hakkında

Hastanemiz 30 yataklı Devlet Hastanesi olup 09/07/2010 tarihinde hizmete girmiştir. İlçe Merkezine 3 km uzaklıkta inşa edilmiştir.

Hastane binamız 4 kat üzerine 12000m2 toplam kapalı alana sahip olup, 4 bloktan oluşmaktadır. Hastanemizde 11 poliklinik odası, tek yataklı ve 2 yataklı odalar şeklinde olmak üzere 36 adet yatan hasta odası ve 12 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Ayrıca 3 ameliyat salonu bulunmaktadır.

Karlıova İlçe Hastanesi; İlçe merkezinde yaklaşık 10.000, bağlı 47 köyüyle yaklaşık 35.000 nüfusa hizmet vermektedir. Bu sayı yaz aylarında göçebelerin gelmesiyle ve büyük şehirler ile yurtdışından gelen vatandaşlarla birlikte 50.000’i aşmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karlıova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karlıova Devlet Hastanesi, Bingöl ili Karlıova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karlıova Devlet Hastanesi RandevuKarlıova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karlıova Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karlıova Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karlıova Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karlıova Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çat Devlet Hastanesi

34.2 km. uzaklıkta

Oyuklu Mahallesi Hastane Caddesi

Varto Devlet Hastanesi

38.6 km. uzaklıkta

Gümgüm Mah. Çaylar Yolu

Solhan Devlet Hastanesi

38.7 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 345. Sokak No:1

Tekman Devlet Hastanesi

55.1 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Şehit Özgür Ocak Cad. No:32

Hınıs Devlet Hastanesi

56.8 km. uzaklıkta

Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:1/7

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

63.3 km. uzaklıkta

Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkii