Hınıs Devlet Hastanesi

Hınıs Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hınıs Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Hınıs
Adres:Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:7/4
Telefon:0 (442) 511-3015
Web Sitesi:hinisdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.36794741.699276

Kurum Hakkında

Erzurum iline 152 km, Muş iline 102 km uzaklıkta, 2010 yılı itibari ile Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan verilere göre 9792 merkez, 21280 belde ve köy nüfusuna (toplam nüfus 31.072) sahip olan ilçemiz devlet hastanesi 2011 yılı Mart ayında hizmete açılmıştır. Hastanemiz 50 yataklı olup 7 bloktan oluşmaktadır.

Toplam arsa alanı 21296 m2, toplam kapalı alanı 12300 m2 ve bina yerleşim alanı ise 4250 m2 dir.

5 cihaz ile hizmet veren Diyaliz ünitemiz 2004 yılında hizmete hazır hale getirilmiş 2005 yılında hasta kabule başlamıştır. Hastalarımız hastanemiz imkanlarıyla evlerinden alınarak tedaviye getirilmekte ve yine tedavi sonrası evlerine bırakılmaktadırlar.

Laboratuar birimimizde Biyokimya Otoanalizörü, Hormon ve İmmünoloji Otoanalizörü, Hemogram Cihazı ile Tam Otomatik İdrar Analizörü cihazları mevcuttur.

Görüntüleme Merkezimizde 1 adet Ultasonografi Cihazı, 2 adet Direkt Röntgen Cihazı ve 1 adet CR Röntgen Banyo Cihazı mevcuttur.

Hastanemizde 4 ameliyat salonu bulunup 2 salon aktif olarak kullanılmaktadır. 2 doğum salonumuz ile doğum hizmetleri verilmektedir. Ayrıca, 4 yataklı Yoğun Bakım Ünitemiz ve Kan Merkezimiz hizmete hazır hale getirilmiştir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri

Hınıs Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hınıs Devlet Hastanesi, Erzurum ili Hınıs ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hınıs Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yusuf Gsbuldi
Derdimizi kimse anlatamadımız için bende bimere yazacam. 1 tane çocuk doktoru var oda izine gitmiş geçici olarak neden başka doktor gelmedi. Asıl önemli olan şey ambulans 3 acil hasta vardı 1 ambulans. Neden sağlık ekibi yok kardeşim hepsini bimere yazacam burda insan yaşamıyor mu?
Ruhat Üstündağ
★★★
Hastahane güzel güzel olmasına ama eksik olan ambulans yetersizliği koskocaman hastahanenin eksiği tek ambulansa sahip olması. Allah korusun düşün 5.6 yaralı geldi ne yapılacak ki ölüme terkedilecek akla bu geliyor başka bişey gelmiyor. Yetkililer buna el atmalı.
Elanur Erat
★★★★★
Çok iyi bir hastane ben orda ameliyat oldum.

Hınıs Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Hınıs Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hınıs Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Varto Devlet Hastanesi
31.9 km. uzaklıkta
Gümgüm Mah. Çaylar Yolu
Tekman Devlet Hastanesi
35.1 km. uzaklıkta
İsmet Paşa Mah. Şehit Özgür Ocak Cad. No:18
Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Hacılar Mah. 29.Sokak No:5
Karayazı Devlet Hastanesi
53.2 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Sıhhıye Cad. No:1
Karlıova Devlet Hastanesi
56.7 km. uzaklıkta
Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km
Bulanık Devlet Hastanesi
58 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Yeni Hastane Cad.
Çat Devlet Hastanesi
67.5 km. uzaklıkta
Oyuklu Mah. Hastane Cad.