Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi

Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Karaçoban
Adres:Hacılar Mah. 29.Sokak No:5
Telefon:0 (442) 591-2150
Web Sitesi:karacobandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.35101142.112742

Kurum Hakkında

Hastanemiz Erzurum şehir merkezine 189 km uzaklıkta bulunan karaçoban İlçesinde; 20 yataklı olup 2 uzman branşlı 3 diş tabibi ve acilde çalışmak üzere e1 sınfı olarak hizmet vermektedir.

Karaçoban İlçe Hastanesi 2005 yılında 20 yataklı koğuş sistemi ile hizmet vermekteydi. Ancak 08.06.2012 tarihinde yeniden modernizasyon edilmiş ve deprem güçlendirilmesi yapılmış olup, 15.12.2012 tarihinde müteahhit firma tarafından teslim alınmış ve hizmet verilmeye başlanmıştır. Kurumumuza alımı yapılan ve Hastane kurulumu yeniden düzenlenen 20 yatak kapasiteli tek ve çift kişilik olmak üzere duş ve wc’ li yataklı servisimiz, acil servis, poliklinikler ve idare katı, 28.01.2013 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi, Erzurum ili Karaçoban ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bulanık Devlet Hastanesi
31.6 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Yeni Hastane Cad.
Hınıs Devlet Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:7/4
Karayazı Devlet Hastanesi
39.2 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Sıhhıye Cad. No:1
Malazgirt Devlet Hastanesi
43.6 km. uzaklıkta
Saltukgazi Mah. Hastane Cad. Terminal Yanı
Tutak Devlet Hastanesi
60.7 km. uzaklıkta
Van Yolu, Kazım Karabekir Caddesi
Varto Devlet Hastanesi
61.1 km. uzaklıkta
Gümgüm Mah. Çaylar Yolu