Karayazı Devlet Hastanesi

Karayazı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karayazı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Karayazı
Adres:Yeni Mahalle Sıhhıye Cad. No:1
Telefon:0 (442) 541-2491
Web Sitesi:karayazidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.70303542.143108

Kurum Hakkında

Karayazı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Karayazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2008 yılında kurulmuş olup 20'si tescilli 25 yatak kapasitelidir. Hastanemizde 1 adet Aile Hekimliği Uzmanı, 1 adet İç Hastalıkları Uzmanı, 1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 1 adet Diş Tabibi mevcuttur. 2018 yılı Ocak ayında hizmete açılan diyaliz ünitesi ile aynı anda 4 seans verebilecek kapasitededir.

Karayazı İlçesi Merkeze 120 km uzaklıkta 2450 rakıma sahiptir. İlçe merkez nüfusu ortalama 5000 kişi olup mahalleler (köylerle) 28200 civarıdır.

Karayazı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karayazı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Rıdvan Kuy
★★★★
Karayazı Devlet Hastanesinde doktor sıkıntısı var ama en büyük sıkıntı taşeronla memur personel ayrımı yapılması. Keşke o da olmasa herkes kardeş gibi işinden eve evden işe gitse, nerde o günler. Hastanemizin müdürü Sayın Bahattin Demir ve dahiliye doktorumuz Özgür Arslan Bey'in Karayazı İlçe Devlet Hastanesine yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca tüm şirket personellerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Karayazı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Karayazı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 42 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Horasan Devlet Hastanesi
Horasan Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
2002 yılında 75 yataklı kapasiteye çıkarılan Horasan Devlet Hastanesi; Acil poliklniği, Genel cerrahi polikliniği, Çocuk polikliniği, Üroloji polikliniği, ortopedi polikliniği, kulak burun boğaz polikliniği ile aktif olarak hizmet
Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi
Hastanemiz Erzurum şehir merkezine 189 km uzaklıkta bulunan karaçoban İlçesinde; 20 yataklı olup 2 uzman branşlı 3 diş tabibi ve acilde çalışmak üzere e1 sınfı olarak hizmet vermektedir.
Eleşkirt Devlet Hastanesi
Eleşkirt Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
Bakanlığımız tarafından yaptırılan hizmet binası 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet binamız teknolojik alt yapı sistemi ve özgün görünümü ile 6146 metrekare kapalı kullanım alanı ve 50 yatak kapasiteye sahiptir.
Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
50 yataklı Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi binası 2007 Mayıs ayından itibaren Pasinler ilçesi Değirmenler mevkiinde halkımızın hizmetine açılmıştır.
Hınıs Devlet Hastanesi
Hınıs Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Erzurum iline 152 km, Muş iline 102 km uzaklıkta olan ilçemiz devlet hastanesi 2011 yılı Mart ayında hizmete açılmıştır. Hastanemiz 50 yataklı olup 7 bloktan oluşmaktadır.
Tekman Devlet Hastanesi
Tekman Devlet Hastanesi
54 km. uzaklıkta
Tekman Şehit Pyd. Çvş. Muhammet Binici Devlet Hastanesi; ilçemiz İsmet Paşa Mahallesinde bulunup 5 branşta yataklı sağlık hizmeti, 10 poliklinikte 9 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütülürken, 24 saat Acil Servis ve Ambu
Tutak Devlet Hastanesi
Tutak Devlet Hastanesi
57 km. uzaklıkta
Hastanemiz ilçe Van yolu üzeri Jandarma Komutanlığı yanında olup 06.11.2014 tarihinde 25 yataklı eski hizmet binasından taşınarak 30 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Bulanık Devlet Hastanesi
Bulanık Devlet Hastanesi
68 km. uzaklıkta
Son teknolojiyle donatılan Bulanık Devlet Hastanesi, uzman kadrosu ve kalitesiyle sağlık sektöründe hizmet sunuyor.
Malazgirt Devlet Hastanesi
Malazgirt Devlet Hastanesi
70 km. uzaklıkta
1995 yılında faaliyete giren Malazgirt Devlet Hastanesi 75 yatak kapasitesine sahip olup günlük ortalama 900-1000 hasta bakılmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Karayazı Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉