Karayazı Devlet Hastanesi

Karayazı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karayazı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Karayazı
Adres:Yeni Mahalle Sıhhıye Caddesi
Telefon:0 (442) 541-2491
39.70303542.143108

Kurum Hakkında

Karayazı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karayazı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Karayazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Karayazı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

MHRS - Online Randevu

Karayazı Devlet Hastanesi RandevuKarayazı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rıdvan Kuy · 24 Eylül 2013

Karayazı Devlet Hastanesinde doktor sıkıntısı var ama en büyük sıkıntı taşeronla memur personel ayrımı yapılması. Keşke o da olmasa herkes kardeş gibi işinden eve evden işe gitse, nerde o günler

Hastanemizin müdürü Sayın Bahattin Demir ve dahiliye doktorumuz Özgür Arslan Bey'in Karayazı İlçe Devlet Hastanesine yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca tüm şirket personellerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karayazı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karayazı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karayazı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Horasan Devlet Hastanesi

37.3 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mh. Prof.Dr. Recep Akdağ Cd. No:20

Karaçoban İlçe Hastanesi

39.2 km. uzaklıkta

Hacılar Mah. 29.Sokak No:5

Eleşkirt Devlet Hastanesi

46.8 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

51 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Değirmenler Mevkii

Hınıs Devlet Hastanesi

53.8 km. uzaklıkta

Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:1/7