Karayazı Devlet Hastanesi

Karayazı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karayazı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Karayazı
Adres:Yeni Mahalle Sıhhıye Cad. No:1
Telefon:0 (442) 541-2491
Web Sitesi:karayazidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.70303542.143108

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2008 yılında kurulmuş olup 20'si tescilli 25 yatak kapasitelidir. Hastanemizde 1 adet Aile Hekimliği Uzmanı, 1 adet İç Hastalıkları Uzmanı, 1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 1 adet Diş Tabibi mevcuttur. 2018 yılı Ocak ayında hizmete açılan diyaliz ünitesi ile aynı anda 4 seans verebilecek kapasitededir.

Karayazı İlçesi Merkeze 120 km uzaklıkta 2450 rakıma sahiptir. İlçe merkez nüfusu ortalama 5000 kişi olup mahalleler (köylerle) 28200 civarıdır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karayazı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karayazı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Karayazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karayazı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rıdvan Kuy
★★★★
Karayazı Devlet Hastanesinde doktor sıkıntısı var ama en büyük sıkıntı taşeronla memur personel ayrımı yapılması. Keşke o da olmasa herkes kardeş gibi işinden eve evden işe gitse, nerde o günler. Hastanemizin müdürü Sayın Bahattin Demir ve dahiliye doktorumuz Özgür Arslan Bey'in Karayazı İlçe Devlet Hastanesine yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca tüm şirket personellerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Karayazı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Karayazı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 42 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karayazı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Horasan Devlet Hastanesi
37.3 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Mh. Prof.Dr. Recep Akdağ Cd. No:20
Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi
39.2 km. uzaklıkta
Hacılar Mah. 29.Sokak No:5
Eleşkirt Devlet Hastanesi
46.8 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası
Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
51 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Mehmet Taşbaş Cad. No:39
Hınıs Devlet Hastanesi
53.2 km. uzaklıkta
Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:7/4
Tekman Devlet Hastanesi
54.3 km. uzaklıkta
İsmet Paşa Mah. Şehit Özgür Ocak Cad. No:18