Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Pasinler
Adres:Kurtuluş Mah. Değirmenler Mevkii
Telefon:0 (442) 661-3001
39.98155241.667837

Kurum Hakkında

Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ'ın talimatları ile ilçemizde yapılacak olan 50 Yataklı Devlet Hastanesi binası için 11 Ocak 2003 tarihinde ödenek tahsisi yapılmıştır. Yine Sayın Bakanımızın talimatları ile mevcut koğuş sistemine dayalı devlet hastanesi yerine, en fazla 2 kişilik hasta odalarından oluşan (Lavabo, Wc ve duş'u oda içerisinde bulunan) bir kısmı da tek kişilik özel odalardan oluşan Hastane anlayışına geçilmiştir. Bunun Türkiye genelinde ilk defa uygulanacak bir proje çizimi ile yeni 50 Yataklı Hastane binası 10 Ekim 2005 tarihinde Pasinler ilçesi Kurtuluş Mah. Değirmenler mevkiinde 40000 m² lik arsa üzerinde yapımına başlanmış ve 2007 Mayıs ayından itibaren yeni hizmet binasından halkımızın hizmetine açılmıştır.

Sağlıkta Dönüşüm projesi kapsamında Sağlık mevzuatında yapılan değişiklikler ile Hastane Başhekimleri ve idari kadroların hizmet için yetkileri artırılmış, Sağlık problemlerinin hastane idarecilerince yerinde çözümüne önem verilmiştir. Daha önce hastanemizde sadece 100 mAmp lik röntgen cihazı ve bir adet diş ünitesi, Ekg cihazı bulunmakta idi. Hastane binamızın faaliyete geçmesi ile birlikte, Bunun sonucu olarak hastanemizde şuan da 500 mAmp lik Röntgen cihazı, 2 adet Hemogram cihazı, 1 adet Biyokimya otoanalizörü, 1 adet Hormon tetkiki için otoanalizör, Hepatit Markerleri için 1 adet Eliza cihazı, 2 adet Ultrasonografi cihazı alınmıştır. Teknik imkanların artması sonucu hastanemize müracaat eden hastalara verilen hizmetin kalitesinde bariz bir artış meydana gelmiştir. Kalite artışı sonrası hizmet vermiş olduğumuz Pasinler halkı yanında komşu ilçe olan Köprüköy, Karayazı, Horasan ilçelerinden de hastanemize müracaatlar gün geçtikçe artmaktadır.

Hastanemiz yönetiminin hizmet ve kalite konusunda taviz vermeyen tutumlarıyla birlikte, hizmet kalitemiz günden güne artmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Pasinler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi RandevuPasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buhara Hastanesi

35 km. uzaklıkta

Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

35.1 km. uzaklıkta

Lalapaşa Mh. Çaykara Cd. Kara Veli Sk. No:1

Palandöken Devlet Hastanesi

35.3 km. uzaklıkta

Aşağı Köşk Mahallesi Yenişehir Caddesi No:35

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Doktor Refik Saydam Cad. Yukarı Köşk Mh. Çat Yolu Üzeri

Eruzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

36.2 km. uzaklıkta

Atatürk Blv. No:97

Tortum İlçe Hastanesi

36.9 km. uzaklıkta

Oltu Caddesi

Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

37 km. uzaklıkta

Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye