Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Pasinler
Adres:Kurtuluş Mah. Mehmet Taşbaş Cad. No:39
Telefon:0 (442) 661-3015
Web Sitesi:pasinlerdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.98155241.667837

Kurum Hakkında

Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ'ın talimatları ile ilçemizde yapılacak olan 50 Yataklı Devlet Hastanesi binası için 11 Ocak 2003 tarihinde ödenek tahsisi yapılmıştır. Yine Sayın Bakanımızın talimatları ile mevcut koğuş sistemine dayalı devlet hastanesi yerine, en fazla 2 kişilik hasta odalarından oluşan (Lavabo, Wc ve duş'u oda içerisinde bulunan) bir kısmı da tek kişilik özel odalardan oluşan Hastane anlayışına geçilmiştir. Bunun Türkiye genelinde ilk defa uygulanacak bir proje çizimi ile yeni 50 Yataklı Hastane binası 10 Ekim 2005 tarihinde Pasinler ilçesi Kurtuluş Mah. Değirmenler mevkiinde 40000 m² lik arsa üzerinde yapımına başlanmış ve 2007 Mayıs ayından itibaren yeni hizmet binasından halkımızın hizmetine açılmıştır.

Sağlıkta Dönüşüm projesi kapsamında Sağlık mevzuatında yapılan değişiklikler ile Hastane Başhekimleri ve idari kadroların hizmet için yetkileri artırılmış, Sağlık problemlerinin hastane idarecilerince yerinde çözümüne önem verilmiştir. Daha önce hastanemizde sadece 100 mAmp lik röntgen cihazı ve bir adet diş ünitesi, Ekg cihazı bulunmakta idi. Hastane binamızın faaliyete geçmesi ile birlikte, Bunun sonucu olarak hastanemizde şuan da 500 mAmp lik Röntgen cihazı, 2 adet Hemogram cihazı, 1 adet Biyokimya otoanalizörü, 1 adet Hormon tetkiki için otoanalizör, Hepatit Markerleri için 1 adet Eliza cihazı, 2 adet Ultrasonografi cihazı alınmıştır. Teknik imkanların artması sonucu hastanemize müracaat eden hastalara verilen hizmetin kalitesinde bariz bir artış meydana gelmiştir. Kalite artışı sonrası hizmet vermiş olduğumuz Pasinler halkı yanında komşu ilçe olan Köprüköy, Karayazı, Horasan ilçelerinden de hastanemize müracaatlar gün geçtikçe artmaktadır.

Hastanemiz yönetiminin hizmet ve kalite konusunda taviz vermeyen tutumlarıyla birlikte, hizmet kalitemiz günden güne artmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Pasinler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buhara Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı
Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
35.1 km. uzaklıkta
Lalapaşa Mh. Çaykara Cd. Kara Veli Sk. No:1
Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi
36.2 km. uzaklıkta
Müftü Solakzade Mah. Atatürk Bulvarı No:97
Tortum İlçe Devlet Hastanesi
36.8 km. uzaklıkta
Halitpaşa Mah. Oltu Caddesi
Ataturk Üniversitesi Araştırma Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Çat Yolu Cad. No:36
FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi
38.2 km. uzaklıkta
Hüseyin Avni Ulaş Mah. Çat Yolu Üzeri İhtisas Hastanesi Karşısı Buğra