Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Erzurum
İlçe:Yakutiye
Adres:Lalapaşa Mh. Çaykara Cd. Kara Veli Sk. No:1
Telefon:0 (442) 233-4590
39.90936341.267087

Kurum Hakkında

2007 Yılı Eylül ayına kadar Erzurum Numune Hastanesine bağlı Diş Tedavi ve Protez polikliniği olarak hizmet veren Kurumumuz Sağlık Bakanlığınca toplum ağız ve diş sağlığı standartlarının yükseltilmesi amacıyla diş hekimliği hizmetlerinin iyileştirilmesi ve tüm ülkeye yaygınlaştırılması hedefi doğrultusunda Dere mahallesi Saraybosna caddesinde temin edilen geçici binada hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimizin hekim ve ünit sayısının yanı sıra İlimiz ihtiyacı göz önünde bulundurularak ünit sayısının artırılması talep edilmiş ve 52 ünite çıkarılmış B-Grubu ADSM’dir. Açıldığı dönemde kiralama ile temin edilen geçici binada hizmet vermekte olan Merkezimiz Çaykara caddesinde bulunan (Numune Hastanesi yeni bina Zemin kat) binaya taşınmıştır. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2012 Yılında Sağlık Bakanlığınca 873 m2 üzerine inşa ettirilen 4 normal kat ile 233 m2 lik çatı katından oluşan Çaykara caddesindeki toplam 3725 M2 kapalı alana sahip binaya (İdari birimler hariç) taşınmış ve bu binada hizmete devam etmektedir.

Ayrıca Merkezimiz Hizmet Binası dışında Palandöken İlçesinde Adnan Menderes ve Yıldızkent, Aziziye İlçesinde (Dadaşkent) Saltuklu, ve Erzurum Ceza ve İnfaz kurumu bünyesinde Diş Poliklinikleri bulunmaktadır. Merkezimiz İdari Birimleri Poliklinikler binası bitişiğinde bulunan binanın ( Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi ek binası) Zemin katında Hizmet vermektedirler. Merkezimiz Poliklinik Hizmet binasının yetersiz olması nedeniyle Merkezimize ait İdari Bölüm ve Birimlerimiz Merkezimiz bitişiğinde bulunan (Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek bina) binanın zemin katında yer almaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuErzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emre Taysi · 30 Temmuz 2012

Merhabalar, Hastane hekimlerinizden Figen Yüksel Hanım'a temmuz ayında kanal tedavisi ve kaplama işlemleri için muayene oldum. Gerek tedavi esnasında gösterdiği özen, gerekse bir hastaya kendi kardeşiymiş gibi gösterdiği ilgi beni çok şaşırttı ve çok memnun etti. Şuan aynı ücret standardında özel bir hastane ile kıyaslama düşünür müsünüz? diye sorulsa yine hastanenizi ve Figen Hanımı tercih ederim. Teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Palandöken Devlet Hastanesi

960 metre uzaklıkta

Aşağı Köşk Mahallesi Yenişehir Caddesi No:35

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Doktor Refik Saydam Cad. Yukarı Köşk Mh. Çat Yolu Üzeri

Buhara Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı

Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye

Eruzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Atatürk Blv. No:97

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi

FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

Hüseyin Avni Ulaş Mah. Çat Yolu Üzeri İhtisas Hastanesi Karşısı Buğra