Eleşkirt Devlet Hastanesi

Eleşkirt Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Eleşkirt Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ağrı
İlçe:Eleşkirt
Adres:İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası
Telefon:0 (472) 711-4142
Web Sitesi:eleskirtdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.80136742.676551

Kurum Hakkında

İlçe Devlet Hastanemiz eski hizmet binası 25 yataklı olup yıllarca kaliteden ödün vermeden hizmet vermiştir. Bakanlığımız tarafından yaptırılan hizmet binası 20.10.2015 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet binamız teknolojik alt yapı sistemi ve özgün görünümü ile 10.228.94 Metrekare alan içinde 6146 metrekare kapalı kullanım alanı ve 50 yatak kapasiteye sahiptir. 50 yataklı hastane hizmet binamızda, yatan hasta katlarında odalarımız tam teşekküllü olup, hastalarımızın rahat edeceği şekilde dizayn edilmiştir. Hasta refakatçileri için dinlenme koltukları ve her odada sunulan TV hizmeti ile hastaların ev ortamından uzak kalmamaları sağlanmıştı

Eleşkirt Devlet Hastanesi, Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eleşkirt Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Eleşkirt Devlet Hastanesi, Ağrı ili Eleşkirt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Eleşkirt Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eleşkirt Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Eleşkirt Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.7 / 5

Eleşkirt Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eleşkirt Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
29.5 km. uzaklıkta
Fırat Mah. Çevre Yolu Üzeri Suçatağı Mevki Otogar Karşısı
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
30.6 km. uzaklıkta
Fırat Mah. Erzurum Blv. No:249
Tutak Devlet Hastanesi
30.8 km. uzaklıkta
Van Yolu, Kazım Karabekir Caddesi
Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
33.1 km. uzaklıkta
Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113
Güven Tıp Merkezi
33.3 km. uzaklıkta
Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115
Mediza Hastanesi
33.7 km. uzaklıkta
Büyük Ağrı Mah. Çevre Yolu Bulvarı No:330