Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ağrı
İlçe:Merkez
Adres:Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113
Telefon:0 (472) 216-4004
39.72458843.050892

Kurum Hakkında

Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezi 11 Kasım 2013’ten itibaren hasta kabulüne başlamıştır. Tıp merkezimizde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ayrıca ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımız ve görüntüleme ünitemizde de en güncel cihazlarla hastalarımıza hak etikleri hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Medicenter Tıp Merkezi olarak, tüm SGK kurumlarıyla, BAĞ-KUR emekli sandığı SGK ile anlaşmalarımız mevcut olup, acil ünitemiz 7 gün 24 saat hastalara sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca diş ünitemizde özelikle Ağrı'da ağız diş sağlık merkezinde yapılmayan diş implantı özellikli kanal tedavileri ve çene cerrahisi hizmetleri verilmektedir. Endoskopi ünitemizde de mide bağırsak endoskopisi hem üst mide bağırsak sistemi hem de alt mide bağırsak sistemi endoskopileri yapılmakta ayrıca düzenlediğimiz küçük müdahale ünitemizde de ayakta küçük cerrahi işlemlerinin hepsi yürütülmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi, Ağrı şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adem Akbulut · 25 Kasım 2017

Doktorları çağırıp kendi tatillerini yaptıktan sonra gönderen bir yer

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güven Tıp Merkezi

300 metre uzaklıkta

Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115

Mediza Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Büyük Ağrı Mah. Çevre Yolu Bulvarı No:330

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Erzurum Cad. 1017 Sk. No:4/2

Ağrı Asker Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Erzurum Caddesi

Ağrı Devlet Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Fırat Mahallesi Erzurum Cad. Tedaş Yanı

Hamur İlçe Hastanesi

13.9 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Yüzbaşı Müfit Özkan Cad.