Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ağrı
İlçe:Merkez
Adres:Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113
Telefon:0 (472) 216-4004
Web Sitesi:www.agrimedicenter.comHata Bildir
39.72458843.050892

Kurum Hakkında

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi, Ağrı şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezi 11 Kasım 2013’ten itibaren hasta kabulüne başlamıştır. Tıp merkezimizde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ayrıca ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımız ve görüntüleme ünitemizde de en güncel cihazlarla hastalarımıza hak etikleri hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Medicenter Tıp Merkezi olarak, tüm SGK kurumlarıyla, BAĞ-KUR emekli sandığı SGK ile anlaşmalarımız mevcut olup, acil ünitemiz 7 gün 24 saat hastalara sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca diş ünitemizde özelikle Ağrı'da ağız diş sağlık merkezinde yapılmayan diş implantı özellikli kanal tedavileri ve çene cerrahisi hizmetleri verilmektedir. Endoskopi ünitemizde de mide bağırsak endoskopisi hem üst mide bağırsak sistemi hem de alt mide bağırsak sistemi endoskopileri yapılmakta ayrıca düzenlediğimiz küçük müdahale ünitemizde de ayakta küçük cerrahi işlemlerinin hepsi yürütülmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Adem Akbulut
Doktorları çağırıp kendi tatillerini yaptıktan sonra gönderen bir yer.

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Güven Tıp Merkezi
Özel Güven Tıp Merkezi
300 metre uzaklıkta
Özel Güven Tıp Merkezi Ağrı'da sağlık hizmetlerine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla 2 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde, 3 katlı olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Mediza Hastanesi
Özel Mediza Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Mediza Hospital Ağrı Doğubeyazıt'ta 16.000m2 alan üzerine kurulu, bölgenin en büyük özel hastanesi olarak faaliyet vermektedir. 50 yatak kapasiteli Mediza Hospital 12 poliklinik, ameliyathane, kadın doğum ve acil servisi ile hizme
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Haziran 2018 yeni hastane binasına taşınan Ağrı Devlet Hastanesi, üniversite hastanesi statüsüne kavuşmuş ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Hamur Devlet Hastanesi
Hamur Devlet Hastanesi
14 km. uzaklıkta
Hamur İlçe Hastanesi Ağrı Merkeze 12km uzaklıkta, köylerle beraber 18000 nüfusa sahip olan Hamur ilçesinde Sağlık Bakanlığının olurlarıyla 18/05/2011 yılında hizmete açılmıştır.
Taşlıçay Devlet Hastanesi
2001 yılında şehir merkezinde Taşlıçay İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 8723 m2 alana kuruludur.
Tutak Devlet Hastanesi
Tutak Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Hastanemiz ilçe Van yolu üzeri Jandarma Komutanlığı yanında olup 06.11.2014 tarihinde 25 yataklı eski hizmet binasından taşınarak 30 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Eleşkirt Devlet Hastanesi
Eleşkirt Devlet Hastanesi
33 km. uzaklıkta
Bakanlığımız tarafından yaptırılan hizmet binası 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet binamız teknolojik alt yapı sistemi ve özgün görünümü ile 6146 metrekare kapalı kullanım alanı ve 50 yatak kapasiteye sahiptir.
Kağızman Devlet Hastanesi
Kağızman Devlet Hastanesi
48 km. uzaklıkta
2017 yılında temeli atılan Kağızman ilçesine 100. yataklı devlet hastanesi 2018 yılında hizmete girmiştir. 11 bin 50 metre kare kapalı alana sahip 5 katlı içerisinde acil servis, doğumhane, 4 masa ameliyathane bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉