Ağrı Hastaneleri
Ağrı

Ağrı ilinde toplam 13 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 7 Devlet Hastanesi, 2 Tıp Merkezi, 2 Özel Hastane, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunmaktadır.

Ağrı sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Ağrı merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Ağrı İlçe Hastaneleri

Ağrı Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Ağrı
Haziran 2018 yeni hastane binasına taşınan Ağrı Devlet Hastanesi, üniversite hastanesi statüsüne kavuşmuş ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Hastane
Özel Lena Hastanesi
Özel Hastane · / Ağrı
Özel Lena Hastanesi 2023 yılında seçkin hekim kadrosu, yardımcı sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve modern donanımı ile Ağrı Merkezde hizmet vermeye başlamıştır.
Tıp Merkezi
Özel Efe Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Ağrı
Özel Efe Tıp Merkezi Ağrı'da sağlık hizmetlerine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla 2 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde, 3 katlı olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Ağrı
Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezinde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ayrıca ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Ağrı
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Lena Hastanesi
Özel Lena Hastanesi 2023 yılında seçkin hekim kadrosu, yardımcı sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve modern donanımı ile Ağrı Merkezde hizmet ver...
Özel Mediza Hastanesi
Mediza Hospital Ağrı Doğubeyazıt'ta 16.000m2 alan üzerine kurulu, bölgenin en büyük özel hastanesi olarak faaliyet vermektedir. 50 yatak kapasite...
Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezinde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ayrıca ağız ve di...
Özel Efe Tıp Merkezi
Özel Efe Tıp Merkezi Ağrı'da sağlık hizmetlerine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla 2 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde, 3 katlı olarak hi...
Yorum ve Şikayetler
İbrahim Kılıçarslan
İbrahim Kılıçarslan · 2 Temmuz 2012
Bu hastanenin resmi web sitesinde hiç görsel resmi yok. Online işlem yapıyorlar ama bu akıllarına gelmemiş herhalde...