Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ağrı
İlçe:Merkez
Adres:Erzurum Cad. 1017 Sk. No:4/2
Telefon:0 (472) 215-6616
39.71900543.019889

Kurum Hakkında

Merkezimiz 05-05-2008 tarihinde 4 diş hekimi ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.

2009 yılında mevcut hizmet binasının yetersizliğinden dolayı Erzurum caddesi üzerinde bulunan 1266 m2’lik binanın kiralanması suretiyle hizmete devam edilmiştir. 10 Ünitelik olan merkezimiz Sağlık Bakanlığının onayıyla 2010 yılında 20 Üniteye çıkarılmıştır.2011 yılında Merkezimizdeki Diş protez Teknisyenlerince protez yapmak üzere Protez Laboratuvarımız hizmete girmiştir.

Merkezimizde muayenehane entegre sistemine göre poliklinik düzeni mevcuttur. Ağız ve diş sağlığı konusunda Dünya standartlarında yeniliklere ve gelişmelere açık, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, saygın ve güvenilir bir kurum olmayı hedefliyoruz. Halkımıza bu hizmeti sunarken ekip ruhu içerisinde tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağrı şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAğrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ağrı Asker Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Erzurum Caddesi

Ağrı Devlet Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Fırat Mahallesi Erzurum Cad. Tedaş Yanı

Ağrı Medicenter Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113

Güven Tıp Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115

Mediza Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Büyük Ağrı Mah. Çevre Yolu Bulvarı No:330

Hamur İlçe Hastanesi

12.5 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Yüzbaşı Müfit Özkan Cad.