Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ağrı
İlçe:Merkez
Adres:Fırat Mah. Erzurum Blv. No:249
Telefon:0 (472) 215-6616
Web Sitesi:agriadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.7195943.018668

Kurum Hakkında

Merkezimiz 05-05-2008 tarihinde 4 diş hekimi ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.

2009 yılında mevcut hizmet binasının yetersizliğinden dolayı Erzurum caddesi üzerinde bulunan 1266 m2’lik binanın kiralanması suretiyle hizmete devam edilmiştir. 10 Ünitelik olan merkezimiz Sağlık Bakanlığının onayıyla 2010 yılında 20 Üniteye çıkarılmıştır.2011 yılında Merkezimizdeki Diş protez Teknisyenlerince protez yapmak üzere Protez Laboratuvarımız hizmete girmiştir.

Merkezimizde muayenehane entegre sistemine göre poliklinik düzeni mevcuttur. Ağız ve diş sağlığı konusunda Dünya standartlarında yeniliklere ve gelişmelere açık, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, saygın ve güvenilir bir kurum olmayı hedefliyoruz. Halkımıza bu hizmeti sunarken ekip ruhu içerisinde tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağrı şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Fırat Mah. Çevre Yolu Üzeri Suçatağı Mevki Otogar Karşısı
Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113
Güven Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115
Mediza Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Büyük Ağrı Mah. Çevre Yolu Bulvarı No:330
Hamur Devlet Hastanesi
12.6 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Yüzbaşı Müfit Özkan Cad.
Tutak Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Van Yolu, Kazım Karabekir Caddesi