Horasan Devlet Hastanesi

Horasan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Horasan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Horasan
Adres:Adnan Menderes Mh. Prof.Dr. Recep Akdağ Cd. No:20
Telefon:0 (442) 711-3008
40.03848442.162358

Kurum Hakkında

Horasan Devlet Hastanesi İlçe Merkezinde 3510 metre kare alan üzerinde 900 metre kare hizmet binası ile Sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemiz 1964 yılında Sağlık Merkezi binası 25 yataklıh dönüştürülmüştür. 1989 yılında 50 yataklı fiilen 30 yataklı olarak Sağlık Hizmeti vermiştir. Ameliyathane kurularak 1991 yılına kadar Genel Cerrahi ve İç Hastalıkları Uzmanı çalışmıştır. 2000 yılına kadar uzman hekim ataması yapılmamıştır.

2001 yılı sonunda Kaymakamlık tarafından ve yerel imkanlarla yaptırılan 2 katlı ek bina teslim alınmıştır. 2002 yılında Hastanemiz 75 yataklı kapasiteye çıkarılmıştır.

Acil poliklniği, Genel cerrahi polikliniği, Çocuk polikliniği, Üroloji polikliniği, ortopedi polikliniği, kulak burun boğaz polikliniği aktif olarak hizmet vermektedir. Diğer polikliniklerimiz; dahiliye, kadın doğum polikliniği, göz, hemodiyaliz bölümü ve endoskopi ünitesi hastenemizde mevcuttur. Son olarak anestezi uzmanımızda hastanemizin ameliyathanesinde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Horasan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Horasan Devlet Hastanesi, Erzurum ili Horasan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Horasan Devlet Hastanesi RandevuHorasan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Horasan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Horasan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Horasan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Horasan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karayazı Devlet Hastanesi

37.3 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Sıhhıye Caddesi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

42.5 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Değirmenler Mevkii

Sarıkamış Asker Hastanesi

48.7 km. uzaklıkta

Sarıkamış

Sarıkamış Devlet Hastanesi

49.6 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Erzurum Yolu

Eleşkirt Devlet Hastanesi

51.1 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası

Oltu Devlet Hastanesi

57.8 km. uzaklıkta

Yasin Haşimoğlu Mahallesi Narman Caddesi No:8