Horasan Devlet Hastanesi

Horasan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Horasan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Horasan
Adres:Adnan Menderes Mh. Prof.Dr. Recep Akdağ Cd. No:20
Telefon:0 (442) 711-3008
Web Sitesi:horasandh.saglik.gov.trHata Bildir
40.03848442.162358

Kurum Hakkında

Horasan Devlet Hastanesi İlçe Merkezinde 3510 metre kare alan üzerinde 900 metre kare hizmet binası ile Sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemiz 1964 yılında Sağlık Merkezi binası 25 yataklı dönüştürülmüştür. 1989 yılında 50 yataklı fiilen 30 yataklı olarak Sağlık Hizmeti vermiştir. Ameliyathane kurularak 1991 yılına kadar Genel Cerrahi ve İç Hastalıkları Uzmanı çalışmıştır. 2000 yılına kadar uzman hekim ataması yapılmamıştır.

2001 yılı sonunda Kaymakamlık tarafından ve yerel imkanlarla yaptırılan 2 katlı ek bina teslim alınmıştır. 2002 yılında Hastanemiz 75 yataklı kapasiteye çıkarılmıştır.

Acil polikliniği, Genel cerrahi polikliniği, Çocuk polikliniği, Üroloji polikliniği, ortopedi polikliniği, kulak burun boğaz polikliniği aktif olarak hizmet vermektedir. Diğer polikliniklerimiz; dahiliye, kadın doğum polikliniği, göz, hemodiyaliz bölümü ve endoskopi ünitesi hastenemizde mevcuttur. Son olarak anestezi uzmanımızda hastanemizin ameliyathanesinde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Horasan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Horasan Devlet Hastanesi, Erzurum ili Horasan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Horasan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Horasan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Horasan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Horasan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Horasan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karayazı Devlet Hastanesi
37.3 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Sıhhıye Cad. No:1
Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
42.5 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Mehmet Taşbaş Cad. No:39
Sarıkamış Devlet Hastanesi
49.6 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Kubilay 2. Sokak Kapı No:3/A
Eleşkirt Devlet Hastanesi
51.1 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası
Oltu Devlet Hastanesi
57.8 km. uzaklıkta
Yasin Haşimoğlu Mah. Narman Cad. No:8
Tortum İlçe Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Halitpaşa Mah. Oltu Caddesi