Bingöl Hastaneleri
Bingöl

Bingöl ilinde toplam 9 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 4 Devlet Hastanesi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Özel Hastane, 1 Tıp Merkezi bulunmaktadır.

Bingöl sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Bingöl merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Bingöl İlçe Hastaneleri

Bingöl Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Bingöl Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Bingöl
7 bloktan oluşan 250 yataklı Bingöl Devlet Hastanesi modern binasından Bingöl ve çevre illere hizmet sunmaktadır. Her branşta hizmet veren toplam 47 poliklinik odamız mevcuttur.
Özel Hastane
Özel Bingöl Hastanesi
Özel Hastane · / Bingöl
Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren ilimizin ilk ve tek özel kuruluşuyuz.
Tıp Merkezi
Özel Mediva Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Bingöl
Özel Mediva Tıp Merkezi her türlü tıbbi ve konfor ihtiyacını karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı hasta gözlem odaları, poliklinik muayene odaları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi, Diş Ünitesi, MR, Röntgen hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Bingöl
Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binamız 25 ünit ile hizmet verilmektedir. Merkezimizde özel uzmanlık isteyen (Ağız Çene Cerrahi ve Ortodonti) vakalar dışında, ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · / Bingöl
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 175 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 4 ameliyathane ve 185 yatak kapasitesi ile hizmet veren Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkiinde bulunuyor.
Diyaliz Merkezi
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Bingöl
Özel Bingöl Diyaliz merkezi Mayıs 2008'de faaliyete başladı. 12 (+1 yedek) negatif, 2 HCV, 1 HBV olmak üzere, toplam 16 cihaz mevcuttur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Mediva Tıp Merkezi
Özel Mediva Tıp Merkezi her türlü tıbbi ve konfor ihtiyacını karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı hasta gözlem odaları, poliklinik muay...
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
Özel Bingöl Diyaliz merkezi Mayıs 2008'de faaliyete başladı. 12 (+1 yedek) negatif, 2 HCV, 1 HBV olmak üzere, toplam 16 cihaz mevcuttur....
Özel Bingöl Hastanesi
Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren ilimizin ilk ve tek özel kuruluşuy...
Bingöl Devlet Hastanesi
7 bloktan oluşan 250 yataklı Bingöl Devlet Hastanesi modern binasından Bingöl ve çevre illere hizmet sunmaktadır. Her branşta hizmet veren toplam...
Yorum ve Şikayetler
Mehmet Zeki Mercan
Mehmet Zeki Mercan · 26 Mart 2015
Hastahane görüntüde gayet güzel hoş.. Ancak içeriye eşimle beraber girmek istememe rağmen izin verilmedi. Eşim içer...
Yusuf Ali Burtaşkıray
Yusuf Ali Burtaşkıray · 13 Mayıs 2013
Çok temiz ve güzel bir hastane herkes çok ilgili ancak çocuk bir servisi biraz daha duyarlı ve ilgili olursa daha i...