Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bingöl
İlçe:Merkez
Adres:Yenişehir Mah. Güldiken Sok. No:11
Telefon:0 (426) 215-0400
Web Sitesi:bingoladsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.88124840.497797

Kurum Hakkında

Merkezin kurulmasına Sağlık Bakanlığının 20.11.2007 tarih ve 1844 sayılı yazılarıyla onay verilmiştir. Bingöl İl Sağlık Müdürlüğünün 20.11.2007 tarihinde Kurucu Başhekimi görevlendirmesiyle birlikte çalışmalar başlamıştır. Ana binanın tadilatına yönelik iş ve işlemler devam etmekte iken 8 ünit kapasiteyle açılan Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin kapasitesi takip eden süreçte 11 ünite çıkarılmıştır. Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin kapasitesi, takip eden süreçte halen hizmet vermekte olan Merkez binamız 25 ünit ile hizmet verilmektedir. Merkezimizde özel uzmanlık isteyen (Ağız Çene Cerrahi ve Ortodonti) vakalar dışında, ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir. Ayrıca 2019 yılına İl Sağlık Müdürlüğü Saray Mahallesi Ek Hizmet Binasında ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize bağlı 10 Ünitlik Düzağaç Semt Polikliniği açılmış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bingöl şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
660 metre uzaklıkta
Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin
Bingöl Hastanesi
800 metre uzaklıkta
İnönü Mah. Kültür Cad.
Bingöl Devlet Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Saray Mah. Hastane Cad. No:60
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Simani Mah. 1098. Cadde No:17
Genç Devlet Hastanesi
15.4 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Bingöl Cad. No:5
Karakoçan Devlet Hastanesi
39.4 km. uzaklıkta
Kırkpınar Mah. Hastane Cad. No:14/1