Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bingöl
İlçe:Merkez
Adres:Yenişehir Mah.Güldiken Sok. No:11
Telefon:0 (426) 215-0400
38.88124840.497797

Kurum Hakkında

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetlerizi yeni binamızda vermeye başladık, yeni hizmet binamız hastalarımızın hizmetine açılmıştır. Yeni binamız eski Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanesinin bulunduğu yere inşa edilmiştir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bingöl şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bingöl Hemodiyaliz Merkezi

660 metre uzaklıkta

Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin

Bingöl Hastanesi

800 metre uzaklıkta

İnönü Mah. Kültür Cad.

Bingöl Devlet Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Saray Mahallesi Hasan Basri Caddesi

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkii

Genç Devlet Hastanesi

15.4 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Bingöl Yolu