Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Bingöl
İlçe:Merkez
Adres:Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkii
Telefon:0 (426) 213-6844
38.90620240.523334

Kurum Hakkında

4 ameliyathane ve 185 yatak kapasitesi ile hizmet veren Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkiinde bulunuyor. Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak inşa edilen ancak daha sonra Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne devredilen binada 13 poliklinik, 2 acil poliklinik, 1 doğum salonu, 4 ameliyathane ve 1 Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi bulunuyor. Hasta odalarının tamamında elbise dolabı, WC, lavabo ve banyo bulunuyor. Ayrıca hastane binası akıllı sistemle döşenmiş olup merkezi ısıtma ve soğutma ile merkezi kamera sistemi gibi işlemler bilgisayar üzerinden kumanda ediliyor.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Bingöl şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuBingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Zeki Mercan · 26 Mart 2015

Hastahane görüntüde gayet güzel hoş.. Ancak içeriye eşimle beraber girmek istememe rağmen izin verilmedi. Eşim içerideki rezaleti anlattığında şok oldum. Muayene esnasında doktor ve yardımcısı ve bununla beraber 3 hasta bulunuyor. Biri muayene olmuş giyiniyor biri muayene oluyor diğeri muayene için hazırlanıyor. Etrafta ise ultrasyon cihazının etkin kullanılabilmesi için hastaların vücuduna dükelen jeli temizlemek için kullanılan peçeteler çöp kovasından taşmış vaziyette.. Yani hijyenik sıfır hastalığa davetiye çıkarır vaziyette... Onun için bidaha o hastaneye eşimi götürmeyi düşünmüyorum... En yakın il olan Elazığa gitmeyi planlıyorum ve bu hastaneyi hiç tavsiye etmiyorum...

Yusuf Ali Burtaşkıray · 13 Mayıs 2013

Çok temiz ve güzel bir hastane herkes çok ilgili ancak çocuk bir servisi biraz daha duyarlı ve ilgili olursa daha iyi olur.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bingöl Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Saray Mahallesi Hasan Basri Caddesi

Bingöl Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Kültür Cad.

Bingöl Hemodiyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah.Güldiken Sok. No:11

Genç Devlet Hastanesi

17.6 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Bingöl Yolu

Karakoçan Devlet Hastanesi

42.3 km. uzaklıkta

Kırkpınar Mahallesi Hastane Cad.